جدول امتیازات
رتبه تیم بازی امتیاز
1 پرسپولیس 4 10
2 پارس جنوبی جم 3 7
3 سایپا 3 7
4 صنعت نفت آبادان 3 6
5 ذوب آهن 3 5
6 سیاه جامگان 4 5
7 پدیده 3 4
8 استقلال خوزستان 3 4
9 استقلال 3 4
10 فولاد 3 4
11 نفت تهران 3 4
12 گسترش فولاد 3 3
13 پیکان 3 2
14 سپاهان 3 2
15 سپیدرود رشت 3 0
16 تراکتورسازی 3 0
تبلیغات
روزانه
هواپیمایی آتا
نظرسنجی
به نظر شما عملکرد تیم فوتبال گسترش فولاد در فصل شانزدهم لیگ برتر به چه شکل بود؟
خوب48 (29%)
متوسط80 (49%)
ضعیف35 (21%)
حضور مالک باشگاه گسترش فولاد تبریز در تمرین یاران بوناچیچ
زنوزی: نگاه ما همیشه به اوج و هدف مان فتح قله است 1396-03-25 | 23:23

مالک باشگاه گسترش فولاد تبریز حرفه ای تر شدن نگرش مدیریتی و فنی را عامل موفقیت تیم در فصل آتی لیگ برتر عنوان کرد.

 

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی گسترش فولاد تبریز، محمدرضا زنوزی، عصر امروز- پنج شنبه 25 خرداد- باحضور در تمرین شاگردان لوکابوناچیچ در استادیوم اختصاصی بنیان دیزل، ضمن بازدید، به گفتگو با کادرفنی و بازیکنان تیم پرداخت.

محمدرضا زنوزی طی اظهاراتی با ابراز تشکر و قدردانی از کادر مدیریتی و فنی گذشته باشگاه، تغییرات اعمال شده را در راستای حرفه ای تر شدن نگرش، دانست و تصریح کرد: همه ما، اعم از هیأت مدیره، مدیرعامل ، مدیران باشگاه واعضای کادر فنی و بازیکنان، یک تیم هستیم و 11نفر حاضر در میدان به نمایندگی از کل این مجموعه تلاش می کنند.

مالک باشگاه گسترش فولاد تبریز با بیان اینکه موفقیت، همواره در گرو، همدلی،انسجام و تلاش جمعی است، اظهار داشت: کادر مدیریتی و فنی حاکم، از لحاظ دانش و تجربه از شخصیت های برجسته فوتبال در عرصه بین المللی هستند و نگاه و نگرش حرفه ای آنان، زمینه مناسبی را جهت کسب موفقیت فراهم می کند.

زنوزی ضمن ابراز حمایت و پشتیبانی کامل از فعالیت و تلاش اعضای تیم در راستای حضور قدرتمند در مسابقات فصل آتی لیگ برتر و جام حذفی، بیان داشت: تلاش ما بر مبنای بستر سازی جهت فعالیت به دور از حاشیه برای بازیکنان جوان و مستعد کشور مان است و در این راستا حمایت کاملی داشته و خواهیم داشت.

وی در ادامه با تمجید از حضور لوکابوناچیچ در گسترش فولاد، گفت: ایشان نیازی به معرفی ندارند و به بیانی دیگر،امتحان خود را در فوتبال ایران و همچنین گسترش فولاد پس داده اند و ما از حضور دوباره وی خرسندیم.

محمدرضا زنوزی با اشاره به عملکرد قابل تحسین بوناچیچ در گسترش فولاد، خاطرنشان کرد: ایشان به عنوان مربی حرفه ای، تنها یکبار در لیگ دسته یک مربیگری کرده و آن هم در گسترش فولاد بود که در 5 بازی 15 امتیاز برای ما کسب کردند و در آن سال علیرغم شایستگی و صرفاٌ به دلیل تفاضل گل کمتر از صعود به لیگ برتر بازماندیم.

زنوزی کادرفنی همراه بوناچیچ را نیز با تجربه و با دانش خطاب کرد و اظهار داشت: تمامی مربیان حاضر در کنار لوکابوناچیچ نیز همچون خود ایشان نیازی معرفی ندارند و هرکدام براساس سابقه شان، قابل احترام هستند.

 

مالک باشگاه گسترش فولاد تبریز، در پایان اظهاراتش، باتاکید بر اعتقادش مبنی بر توانمندی بالای کادر مدیریتی و فنی تیم، نسبت به کسب موفقیت در فصل آتی ابراز امیدواری کرد و یادآور شد: نگاه ما همیشه به اوج و فتح قله است و تلاش مان را همواره باید برای رسیدن به بالاترین جایگاه ها به کار گیریم و بر همین اساس، توقع ما تلاش مضاعف و افتخارآفرینی است.

عملیات
کلوب
ارسال نظر