جدول امتیازات
رتبه تیم بازی امتیاز
1 پرسپولیس 4 10
2 پارس جنوبی جم 3 7
3 سایپا 3 7
4 صنعت نفت آبادان 3 6
5 ذوب آهن 3 5
6 سیاه جامگان 4 5
7 پدیده 3 4
8 استقلال خوزستان 3 4
9 استقلال 3 4
10 فولاد 3 4
11 نفت تهران 3 4
12 گسترش فولاد 3 3
13 پیکان 3 2
14 سپاهان 3 2
15 سپیدرود رشت 3 0
16 تراکتورسازی 3 0
تبلیغات
روزانه
هواپیمایی آتا
نظرسنجی
به نظر شما عملکرد تیم فوتبال گسترش فولاد در فصل شانزدهم لیگ برتر به چه شکل بود؟
خوب48 (29%)
متوسط80 (49%)
ضعیف35 (21%)
کنفرانس خبری بعد از بازی سپاهان – گسترش فولاد
کمالوند:دو بازی سنگین گذشته، جان تیم مان را گرفت 1396-01-25 | 21:36

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز خستگی بازیکنانش به دلیل انجام دوبازی سنگین ظرف مدت 10 روز مقابل تراکتورسازی و استقلال را عامل فرسایش توان جسمی تیمش برابر سپاهان عنوان کرد.

 

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی گسترش فولاد تبریز، فراز کمالوند در نشست خبری بعد از بازی برابر سپاهان اصفهان با بیان اینکه حریف مستحق سه امتیاز این دیدار بود، اظهار داشت: سپاهان بهتر بازی کرد و بازیکنان ما به دلیل خستگی، عملکرد مورد انتظار را به نمایش نگذاشتند.

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز با اشاره به بازی های اخیر مقابل سپاهان، بیان داشت: این فصل سه بار با سپاهان بازی کرده ایم، یک بار در مسابقات جام شهدای مدافع حرم بابل و دوبار هم رقابت های لیگ برتر، که این تیم در بازی امروز به مراتب آماده تر بود.

کمالوند، دو بازی سنگین گذشته تیمش برابر تراکتورسازی و استقلال تهران را عامل فرسایش توان جسمی بازیکنانش دانست و تصریح کرد: ظرف مدت 10 روز گذشته مقابل دو مدعی قهرمانی قرار گرفتیم و همین موضوع باعث بروز خستگی بازیکنان مان در دیدار امروز مقابل سپاهان شد.

وی در ادامه اضافه کرد: البته این امر طبیعی بوده و از قبل پیش بینی چنین مشکلی را داشتیم ولی به هر حال از لحاظ توان جسمی کم آوردیم و حریف با اعمال برتری خود، سه امتیاز بازی را کسب کرد.

فراز کمالوند تنها دستاورد تیمش در دیدار امروز را حضور و نمایش خوب بازیکنان جوان در ترکیب تیمش برشمرد و خاطرنشان کرد: بازیکنانی نظیر سیدی، بابایی، مختاری و درویشی، امیدهای گسترش فولاد برای درخشش در فصل آینده هستند و امیدوارم با تداوم روندی که در پیش گرفته اند به آینده سازان فوتبال کشور تبدیل شوند.

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز در پایان اظهاراتش با تاکید بر اینکه بازیکنان ترکیب اصلی تیمش برای بازی امروز خسته بودند، عنوان کرد: از جوانان مان راضی هستم و امیدوارم در بازی های آتی نتایج مناسب را کسب کرده و هدفگذاری باشگاه را محقق سازیم

یادآور می شود، دیدار تیم های فوتبال گسترش فولاد تبریز و سپاهان در ورزشگاه نقش جهان اصفهان از سری رقابت های هفته بیست و هفتم لیگ برتر با نتیجه یک-صفر به سود میزبان خاتمه یافت.

 

 

عملیات
کلوب
ارسال نظر