جدول امتیازات
رتبه تیم بازی امتیاز
1 استقلال 0 0
2 استقلال خوزستان 0 0
3 پارس جنوبی جم 0 0
4 پدیده 0 0
5 پرسپولیس 0 0
6 پیکان 0 0
7 تراکتورسازی 0 0
8 ذوب آهن 0 0
9 سایپا 0 0
10 سپاهان 0 0
11 سپیدرود رشت 0 0
12 سیاه جامگان 0 0
13 صنعت نفت آبادان 0 0
14 فولاد 0 0
15 گسترش فولاد 0 0
16 نفت تهران 0 0
تبلیغات
روزانه
هواپیمایی آتا
نظرسنجی
به نظر شما عملکرد تیم فوتبال گسترش فولاد در فصل شانزدهم لیگ برتر به چه شکل بود؟
خوب40 (31%)
متوسط61 (47%)
ضعیف30 (23%)
سمندر: انتخاب داور بی‌تجربه برای بازی حساس را درک نمی‌کنم
گسترش فولاد با اشتباهات داور در رده نهم ماند 1395-12-21 | 13:19

مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد تبریز اشتباهات داوری بازی روزگذشته برابر صبای قم را عاملی برای دلسردی از فوتبال قلمداد کرد.

 غلامرضا سمندر در واکنش به اشتباهات داوری بازی روز گذشته، گسترش فولاد و صبای قم در چارچوب مسابقات هفته بیست و چهارم لیگ برتر، اظهار داشت: اشتباهاتی که در داوری این بازی رخ داد، علاوه بر تاثیر در نتیجه ، در سرنوشت و روند تیم مان نیز تاثیر منفی گذاشت.

سمندر در ادامه اضافه کرد: در بازی روز گذشته به اذعان کارشناسان خطای پنالتی محرز روی بازیکن ما نادیده گرفته شد و چندین خطای پشت محوطه حریف نیز از سوی داور بازی اعلام نشد که هر کدام از آنها موقعیتی برای به گل رسیدن تیم مان به شمار می آمد.

وی، با بیان اینکه روند رو به رشد گسترش فولاد طی بازی های اخیر، تحت تاثیر اشتباهات داوری، قرار گرفته، یادآورشد: در بازی هفته قبل مقابل پدیده نیز، خطای پنالتی روی بازیکن مان اعلام نشد و با در نظر گرفتن اشتباهات داوری بازی روز گذشته، تداوم این روند باعث عقب ماندن تیم از هدف مدنظر برای فصل جاری، شده است.

مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد تبریز با اشاره به اینکه عملکرد تیم نیز در بازی برابر صبای قم به نسبت بازی های اخیر با اُفت مواجه بود، بیان داشت: بی دقتی بازیکنان در ضربات نهایی، عامل مهم دیگری در راستای عدم موفقیت در به ثمر رساندن گل بود که کادرفنی باید روی این موضوع نیز کار کند.

غلامرضا سمندر با تاکید بر اینکه نبود سه بازیکن ترکیب اصلی نیز در عملکرد تیم تاثیر داشت، خاطرنشان کرد: هر چند سه بازیکن محروم در این بازی داشتیم، بازیکنانی که در بازی روز گذشته به میدان رفتند ، تلاش بسیاری برای موفقیت تیم به کار گرفتند،ولی با این حال با دقت و تمرکز بیشتر می توانستیم به پیروزی دست یابیم.

سمندر ضمن تایید اظهارات سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز درخصوص پایمال شدن حق و متضرر شدن این باشگاه خصوصی از اشتباهات سرنوشت ساز داوری، ابراز داشت: این جمله را که اشتباهات داوری، جزئی از فوتبال است را تا حدی قبول داریم ولی اینکه داوری بی تجربه را برای بازی حساسی که امتیاز آن در صعود و سقوط چند رتبه ای تیم ها تاثیر دارد را نمی توانم درک کنم.

وی در ادامه اظهاراتش عنوان داشت: در روزی که می توانستیم تا رده پنجم جدول بالا بیاییم، با اشتباهات داور بازی، در رده نهم جدول ماندیم و با توجه به بازی های پیش رو، تاوان این اشتباهات ماندگار خواهد بود.

مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد در پایان اظهاراتش عنوان داشت: وصف حال مان را تا حدودی در این بیت شعر می توان خطاب به دپارتمان داوری بیان کرد که: گوش اگر گوش تو و ناله اگر ناله ماست، آنچه البته به جایی نرسد فریاد است.

 منبع: فارس

عملیات
کلوب
ارسال نظر