جدول امتیازات
رتبه تیم بازی امتیاز
1 پرسپولیس 4 10
2 پارس جنوبی جم 3 7
3 سایپا 3 7
4 صنعت نفت آبادان 3 6
5 ذوب آهن 3 5
6 سیاه جامگان 4 5
7 پدیده 3 4
8 استقلال خوزستان 3 4
9 استقلال 3 4
10 فولاد 3 4
11 نفت تهران 3 4
12 گسترش فولاد 3 3
13 پیکان 3 2
14 سپاهان 3 2
15 سپیدرود رشت 3 0
16 تراکتورسازی 3 0
تبلیغات
روزانه
هواپیمایی آتا
نظرسنجی
به نظر شما عملکرد تیم فوتبال گسترش فولاد در فصل شانزدهم لیگ برتر به چه شکل بود؟
خوب48 (29%)
متوسط80 (49%)
ضعیف35 (21%)
نشست خبری بعد از بازی سپید رود رشت
بوناچیچ: با تغییر سیستم بازی به پیروزی دست یافتیم 1396-05-19 | 21:20

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز از برنامه ریزی برای پوشش نقاط ضعف برای بازی های آتی خبر داد.

 به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی گسترش فولاد تبریز، لوکا بوناچیچ در کنفرانس خبری بعد از بازی برابر سپید رود رشت با بیان اینکه در این بازی استرس داشتیم، اظهار داشت:  بازی را می‌توان به دو بخش تقسیم کرد، نیمه اول که می‌شود گفت تیم سپیدرود برتر بود و بازی را کنترل می‌کرد و نیمه دوم که ما در اختیار گرفتیم. ما در نیمه دوم فشار زیادی روی دروازه حریف ایجاد کردیم. خوش شانس بودیم و مستحق این برد. بچه‌ها خیلی تلاش کردند. از همین‌جا به بازیکنانم تبریک می‌گویم که اولین پیروزی در کسب کردند.

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز، در پاسخ به این پرسش که آیا فکر می‌کنید گسترش فولاد با این پیروزی از فشار خارج می‌شود و برای آینده چه باید کند، گفت: فکر می‌کنم اول باید روی مالکیت توپ کار کنیم و این بخش را بهبود ببخشیم. در نیمه اول بازی را از دست دادیم چون نمی‌توانستیم توپ را به خوبی کنترل کنیم لذا سیستم را تغییر دادیم و از دو مهاجم استفاده کردیم. این کار یک ریسک بود اما باعث شد در انتها به نتیجه برسیم. در ادامه، بازی‌های خیلی بهتر از این را ارائه می‌کنیم. اگر بازی‌های پیش رو را مانند نیمه اول دیدار مقابل سپیدرود بازی کنیم نمی‌توانیم نتایج مورد نظر خود را کسب کنیم.

بوناچیچ درخصوص کاخا و بازی محتاطی که ارایه داد، بیان داشت درست است با او کار کرده‌ایم و در بین حرف‌های خود تلاش کردم که کاری کنم او به آرامش برسد اما از طرف دیگر کیفیت او را از دست دادیم چون اشتباهاتی در این دیدار مرتکب شد. باید اجازه دهیم او به سبک خودش بازی کند و نباید به او فشاری بیاوریم.

سرمربی گسترس فولاد در این باره که فکر نمی‌کند تیمش کمبود بازیساز دارد، اظهار داشت: با شما موافقم. قبل از این گفته بودم به همین دلیل سپیدرود بر ما برتری داشت. تلاش کردم بین دو نیمه شرایط را تغییر دهم و در نیمه دوم با دو مهاجم به زمین رفتیم. فکر می‌کنم با تلاش و صرف فعل خواستن می‌توانیم بازهم به پیروزی برسیم. باید تمام تلاش خود را کنیم و اجازه ندهیم نیمه نخست این دیدار تکرار شود. چون تیم‌های قوی‌تر می‌توانند استفاده کنند و مقابل ما به نتیجه دلخواه خود دست یابند.

وی همچنین درباره عملکرد آندرانیک تیموریان، اظهار داشت: با اضافه کردن آندو توانستیم عملکرد تیم خود را بهبود ببخشیم البته او باید شرایط خود را بهبود ببخشد چون مدتی است بازی نکرده است. خوشحال می‌شویم بازیکنان خوبی در خط دفاع به تیم خود اضافه کنیم. اما باید به لیست خود نیز نگاهی بیندازیم. سخت است که اکنون مدافع خوبی در بازار نقل و انتقالات پیدا کنیم که از بازیکنان فعلی بهتر باشند.

شایان ذکر است، تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز از سری رقابت های هفته سوم لیگ برتر موفق شد تیم سپید رود رشت را با تک گل رضا خالقی فر شکست دهد.

عملیات
کلوب
ارسال نظر