جدول امتیازات
رتبه تیم بازی امتیاز
1 پرسپولیس 4 10
2 پارس جنوبی جم 3 7
3 سایپا 3 7
4 صنعت نفت آبادان 3 6
5 ذوب آهن 3 5
6 سیاه جامگان 4 5
7 پدیده 3 4
8 استقلال خوزستان 3 4
9 استقلال 3 4
10 فولاد 3 4
11 نفت تهران 3 4
12 گسترش فولاد 3 3
13 پیکان 3 2
14 سپاهان 3 2
15 سپیدرود رشت 3 0
16 تراکتورسازی 3 0
تبلیغات
روزانه
هواپیمایی آتا
نظرسنجی
به نظر شما عملکرد تیم فوتبال گسترش فولاد در فصل شانزدهم لیگ برتر به چه شکل بود؟
خوب48 (29%)
متوسط80 (49%)
ضعیف35 (21%)
نشست خبری قبل از بازی گسترش فولاد – سپید رود
بوناچیچ: بر اساس انتظارم بازی نمی‌کنیم 1396-05-18 | 14:04

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز از انگیزه بالای بازیکنانش برای کسب اولین سه امتیاز فصل خبر داد.

 

 به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی گسترش فولاد تبریز، لوکا بوناچیچ در نشست خبری قبل از بازی مقابل سپیدرود رشت با تبریک روز خبرنگار اظهار داشت: باید صادق بوده و دنبال حقیقت باشیم. من دو ماه است که در تبریز هستم و مطالبی در رسانه‌ها می‌بینم که حقیقت ندارد. هر کسی می‌تواند دیدگاه خودش را مطرح کند اما نباید از اسم من استفاده کنند.

سرمربی گسترش فولاد تبریز در ادامه افزود: مطمئن باشید که هر چیزی وجود داشته باشد، من آن را با صراحت مقابل شما می‌گویم. برخی سایت‌ها از اخراج یک بازیکن حرف می‌زنند که صحت ندارد. من همیشه پشت بازیکنان خودم هستم و به آنها باور دارم. بقیه چیزهایی که مطرح می‌شود مطمئن باشید حقیقت ندارد و من نگفته‌ام.

بوناچیچ درخصوص بازی فردا مقابل سپید رود بیان داشت: ما با تیمی بازی داریم که مشکلاتی مانند ما دارد. آنها هم مثل ما برنامه ریزی داشتند که فصل خوبی داشته باشند و یکسری بازیکنان را اول فصل به تیمشان اضافه کردند. فردا (پنج‌شنبه) روزی است که ما می‌توانیم برد خوبی را به دست بیاوریم و اعتماد به نفس‌مان را برگردانیم و اولین سه امتیاز فصل را کسب کنیم.

وی در مورد اشتباهات بازیکنان در خط دفاع، گفت: بر اساس انتظارم بازی نمی‌کنیم. در خط دفاع بازیکنان با تجربه داریم اما در این دو بازی عملکردی داشتند که باعث شدند که ما به دیدگاهمان شک کنیم که آیا تصمیم درستی در مورد جذب آنها گرفتیم یا نه. در بازی اول و دوم اشتباهات فردی داشتیم. بازهم تأکید می‌کنم اشتباه فردی از سوی بازیکنان با تجربه بوده است. خط حمله و هافبک از خطوط تشکیل دهنده تیم هستند. یک تیم باید خودش را بالا بکشد. اگر این اتفاق بیفتد خط دفاع هم بهبود پیدا می‌کند. اگر در یکی دو بازی آینده اگر به این نتیجه رسیدیم که خط دفاع نمی‌تواند ما را راضی کند قطعا به تقویت تیم فکر خواهیم کرد.

بوناچیچ درباره اینکه آیا تیمش مشکات روانی دارد که تاکنون گل های زیادی دریافت کرده است اظهار کرد: نباید مشکلات خانوادگی به بیرون از خانه درز کند. شما نباید از مشکلات خانادگی ما خبر داشته باشید.

سرمربی تیم گسترش فولاد در مورد وضعیت پیمان بابایی، گفت: بابایی 20 روز است که با ما تمرین می‌کند. او فردا هم روی نیمکت می‌نشیند. اگر لازم باشد، از او استفاده خواهیم کرد.

بوناچیچ درخصوص نقل و انتقالات و احتمال جذب بازیکنان جدید، ابراز داشت: قرار نیست بازیکنی از جمع ما خارج شود، اما شاید یکی دو بازیکن به تیم اضافه کنیم. اکنون بازیکنانی باکیفیت‌های بالا و پایینی داریم، اما دنبال جذب یک مهاجم خوب خارجی هستیم که پیدا کردن آن سخت است. یک ماه است در حال بررسی بازیکنان مختلف هستیم. افرادی که مرا می‌شناسند بگویند، آیا من یک مربی هستم که بازیکنی را اخراج کنم؟ مسئولیت تیم با من است و من باید پاسخگو باشم.

سرمربی گسترش فولاد در پایان اظهاراتش خاطرنشان کرد:  باید از بازیکنان تیم حمایت کنم. در تعطیلات پیش رو باید ببینیم کجا هستیم و باید چه کاری کنیم. امیدوارم از سه مسابقه باقیمانده تا تعطیلات نتایج خوبی کسب کنیم.

 گفتنی ست، در حاشیه این نشست خبری، مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد با حضور در محل سالن کنفرانس، ضمن تبریک روز خبرنگار ، کیک تهیه شده به همین مناسبت را به همراه لوکا بوناچیچ و خبرنگاران حاضر ، برید.

یادآور می شود، دیدار تیم های فوتبال گسترش فولاد و سپید رود رشت، از سری رقابت های هفته سوم لیگ برتر،  فردا پنج شنبه 19 مرداد از ساعت 18:15  در استادیوم اختصاصی بنیان دیزل برگزار می شود.

عملیات
کلوب
ارسال نظر