جدول امتیازات
رتبه تیم بازی امتیاز
1 پرسپولیس 4 10
2 پارس جنوبی جم 3 7
3 سایپا 3 7
4 صنعت نفت آبادان 3 6
5 ذوب آهن 3 5
6 سیاه جامگان 4 5
7 پدیده 3 4
8 استقلال خوزستان 3 4
9 استقلال 3 4
10 فولاد 3 4
11 نفت تهران 3 4
12 گسترش فولاد 3 3
13 پیکان 3 2
14 سپاهان 3 2
15 سپیدرود رشت 3 0
16 تراکتورسازی 3 0
تبلیغات
روزانه
هواپیمایی آتا
نظرسنجی
به نظر شما عملکرد تیم فوتبال گسترش فولاد در فصل شانزدهم لیگ برتر به چه شکل بود؟
خوب48 (29%)
متوسط80 (49%)
ضعیف35 (21%)
نشست خبری بعد از بازی گسترش فولاد-ذوب آهن
بوناچیچ: تیم مان جوان است، باید بیشتر کار کنیم تا موفق شویم 1396-05-13 | 23:18

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز اضافه شدن بازیکنان جوان را عاملی موثر در راستای افزایش توان بازیکنان جوان تیم عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی گسترش فولاد تبریز، لوکابوناچیچ در نشست خبری بعد از بازی برابر ذوب آهن اصفهان با تبریک این پیروزی به تیم حریف اظهار داشت: فکر می‌کنم آن چیزی که امروز شاهد بودیم به خاطر تجربه‌ای بود که ذوب‌اهن داشت و ما شرایط بازی را به آن سمت کشیدیم.

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد در ادامه افزود: نیمه اول باید بازی را به نفع خودمان تمام می‌کردیم. ما به خاطر عدم نتیجه یک بر هیچ نیمه اول را تمام کردیم.

بوناچیچ با بیان اینکه ذوب آهن ضدحملات را به دست آورد، ابراز داشت: بعد از گل دوم که خوردیم آن تمرکز لازم را که باید داشته باشیم از دست دادیم، ما در این مدت با توجه به بازیکنان جدیدی که به ما اضافه شده‌اند، خوب بازی کردیم.

وی اضافه کرد: اگر گل‌های بازی را نادیده بگیریم، بازی پایاپایی بود. تیم ذوب‌آهن با توجه به بازیکنان جوانی که دارد، به نظرم تیم خیلی خوبی بود. در کنار بازیکنان باتجربه تیم قدرتمندی را تشکیل داده‌ایم. لوکا بوناچیچ با تاکید بر اینکه سعی کردم تمام نکاتی که در طول تمرینات انجام دادیم را در این بازی رعایت کنیم ولی بیشتر باید کار کنیم تا بتوانیم موفق شویم، گفت: من چند وقتی از ایران دور بودم. به نظرم تیم ما تیم جوانی است. با توجه به بازیکنان جوانی که داریم باید تلاش کنیم هفته به هفته بهتر شویم.

وی ادامه داد: به نظرم تیم ذوب‌آهن به خاطر ساختار مشخص و اینکه تکلیفش در زمین با توجه به تاکتیکی که داشت مشخص بود توانست پیروز از میدان خارج شود.

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد در پایان اظهاراتش بیان داشت: ما به بازیکنان باتجربه نیاز داریم شاید جوانان به تیم ما کمک کنند، مطمئناً آندو تیموریان رفته به رفته به ما کمک خواهد کرد و به سطح خوب خودش برمی‌گردد. او نیاز به زمان دارد و مطمئناً این بازیکن باتجربه به تیم ما کمک خواهد کرد.

 

 

عملیات
کلوب
ارسال نظر