جدول امتیازات
رتبه تیم بازی امتیاز
1 پرسپولیس 24 56
2 سپاهان 24 42
3 شهر خودرو 24 42
4 تراکتور 24 41
5 فولاد 22 39
6 استقلال 23 38
7 صنعت نفت آبادان 24 37
8 نفت‌ مسجدسلیمان 23 32
9 نساجی مازندران 23 27
10 ذوب آهن 24 25
11 ماشین‌سازی‌تبریز 24 24
12 سایپا 24 22
13 پارس جنوبی جم 23 21
14 پیکان 24 21
15 گل گهرسیرجان 24 19
16 شاهین شهرداری‌بوشهر 24 17
مشاهده کامل جدول
تبلیغات
بازی گذشته
استادیوم اختصاصی
جمعه 20 تير 1399
ساعت : 20:15
ماشین سازی
پرسپولیس
 
 
0
:
1


بازی پیش رو
استادیوم فولاد شهر
پنجشنبه 26 تير 1399
ساعت : 20:45
ذوب آهن
ماشین سازی
- روز
: - ساعت
:- دقیقه
:- ثانیه
نظرسنجی
پیش بینی نتیجه بازی نفت‌ مسجدسلیمان - ماشین‌سازی‌تبریز
برد ماشین سازی6 (75%)
تساوی1 (13%)
برد نفت مسجد سلیمان1 (13%)
نشست خبری بعد از بازی پرسپولیس-ماشین‌سازی
مهاجری: در شرایط ناجوانمردانه، مردانه بازی کردیم 98-02-21|23:52

سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز گفت: با استراتژی مناسبی به مصاف پرسپولیس رفتیم و می توانستیم سه امتیاز کامل بازی را به دست آوریم.

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی ماشین سازی تبریز، محمدرضا مهاجری در نشست خبری بعد از بازی مقابل پرسپولیس با بیان اینکه بازیکنانم امروز تلاش زیادی را انجام دادند و به نظرم تا دقیقه 82 هم به خوبی بازی را مدیریت و کنترل کردند، اظار داشت: متأسفانه داور در صحنه‌ای اعلام پنالتی دچار اشتباه شد چرا که قبل از بازیکن ما، بازیکن پرسپولیس خطا کرده بود.

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز در ادامه اظهاراتش اضافه کرد: به هر حال تیم پرسپولیس تحت فشار بود بالاخره توانست از شکست فرار کند و به آنها هم تبریک می‌می گویم.

وی با اشاره به بازی کم‌اشتباه شاگردانش خاطرنشان کرد: برای من یک سوال بزرگ وجود دارد که در بازی با نساجی در تبریز، همین داور قضاوت بازی ما را به عهده داشت. یک صحنه بدتر از این را در دقیقه 10 و در شهر خودمان پنالتی نگرفت. اگر داور دیگری بود، می‌گفتم سلیقه‌ها متفاوت است. با این حال قبول دارم که پرسپولیس موقعیت‌های گل زیادی داشت، حقش بود که گل بزند و می‌توانست مساوی کند. شاید ما امروز برخلاف بازی‌های قبلی خوش‌شانس هم بودیم و دروازه‌بان و دفاع ما خوب عمل کردند. شاید اگر موقعیت‌های آنها گل شده بود، پیروز می‌شدند و پیروزی هم مبارک‌شان می‌شد.

مهاجری با تاکید بر لزوم حفظ احترام داور از سوی بازیکنان، بیان داشت: من به بازیکنان می‌گویم که با داور صحبت نکنید، درگیر نشوید و خودمان هم احترام می‌گذاریم. داوران قشری هستند که تحت فشارند، زحمتکش هستند و شرایط کاری آنها نیز دشوار است، اما من آنها را مقصر نمی‌دانم. دپارتمان داوری و کمیته داوران چیدمان داوری انجام می‌دهند و باید دقت بیشتری کنند، آن هم در مسابقه‌ای که روی قهرمانی تأثیرگذار است. به من مربی و بازیکنانم می‌گویند که مردانه بازی کنید، اما قبل از آن خودتان شرایط بازی جوانمردانه را فراهم کنید تا من مربی بتوانم بازیکنانم را مهیای یک بازی جوانمردانه کنم.

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی درخصوص شرایط تیمش مقابل پرسپولیس اظهار داشت: در بحث فنی با توجه به بضاعتی که داشتیم، بازیکنانم خیلی تلاش کردند. ما استراتژی مناسبی ابتدای بازی داشتیم که متأسفانه بازیکن‌مان بعد از گلی که زد، دچار کشیدگی عضله شد و تعویضش کردیم. می‌دانستیم که دفاع پرسپولیس بالا بازی می‌کند و به همین دلیل سعی کردیم از سرعت بازیکن‌مان از فضای پشت مدافعان آنها استفاده کنیم که همان بازیکن‌مان آسیب دید و مجبور شدیم احسان تأییدی را به زمین بیاوریم که یک بازیکن بلندزن است.

سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی در واکنش به آمادگی بالای تیمش در هفته های پایانی لیگ، یادآور شد: چون طی هفته های اخیر با تیم‌های مدعی مسابقه داشتیم، بازی‌های ما بیشتر دیده شد. ما در تمام بازی‌ها همین‌طور بودیم. با فولاد که شکست خوردیم، همین‌طور بودیم و بازی با پیکان و نساجی هم شرایط‌‌مان همین بود. فقط چون بازی‌های آخر ما مقابل استقلال، سپاهان و پرسپولیس بود، بازی‌های ما بیشتر دیده شد. تمرکز روی ما بیشتر بود و البته بازیکنان مان هم خوب بازی کردند.

مهاجری اضافه کرد: مقابل سپاهان بهترین بازی را انجام دادیم و به جرأت می‌گویم هیچ تیمی مانند ما در اصفهان سپاهان را آنطور تحت فشار قرار نداد. فقط مدافعان میانی و کناری ما هفت هشت موقعیت گل در بازی با سپاهان داشتند، اما به طور کلی این فصل دقت و تمرکز لازم را در موقعیت‌ها نداشتیم. امیدوارم یک بازی باقیمانده را هم به خوبی پشت سر بگذاریم.

مهاجری درباره تعویض‌هایی که انجام داد و استراتژی او برای بازی با پرسپولیس، اظهار داشت: خیلی‌ها به من می‌گویند مقابل تیم‌های بزرگ دفاعی بازی می‌کنیم. من به این مسئله اعتقاد ندارم. دفاع تیمی خیلی خوب است، اما فوتبال دفاعی را اصلاً دوست ندارم. شاید اگر استراتژی ما این بود، در بازی‌های دیگر هم می‌توانستیم نتیجه بگیریم. در بازی با استقلال هم بازیکنان ما خیلی خوب بازی کردند. من سعی می‌کنم از فوتبال لذت ببریم. وقتی نه دغدغه سهمیه داریم و نه در خطر سقوط هستیم، بازی خودمان را انجام می‌دهیم. شاید نهم شدن یا دهم شدن به لحاظ جایگاه فرق داشته باشد، اما به طور کلی جایگاه پنجم تا سیزدهم جدول تفاوتی ندارد. پس باید خودمان از فوتبال‌مان لذت ببریم. اگر جایی هم عقب نشستیم، قدرت پرسپولیس بود که باعث شد ما عقب بنشینیم.

وی در واکنش به این مسئله که تیمش در هفته‌های پایانی با تیم‌های بالای جدولی بازی کرده و مقابل کدام تیم‌ها تیمش بیشتر اذیت شده است، گفت: همه‌ی تیم‌ها شایسته هستند. به خصوص اینکه مقابل هر سه مدعی سپاهان، پرسپولیس و استقلال خارج از خانه بازی کردیم و در اصفهان و ورزشگاه آزادی بازی داشتیم. جو خیلی بدی است و من این جو را با پدیده هم تجربه کردم.

یادآور می شود، دیدار تیم های پرسپولیس و ماشین سازی از سری رقابت های هفته بیست و نهم لیگ برتر با تساوی یک-یک خاتمه یافت.

 

عملیات
کلوب
ارسال نظر