جدول امتیازات
رتبه تیم بازی امتیاز
1 پرسپولیس 28 63
2 استقلال 28 49
3 تراکتور 28 47
4 فولاد 28 47
5 سپاهان 28 45
6 شهر خودرو 28 45
7 صنعت نفت آبادان 28 38
8 نساجی مازندران 28 36
9 نفت‌ مسجدسلیمان 28 34
10 ذوب آهن 28 29
11 گل گهرسیرجان 28 29
12 سایپا 28 28
13 ماشین‌سازی‌تبریز 28 28
14 پیکان 28 27
15 پارس جنوبی جم 28 26
16 شاهین شهرداری‌بوشهر 28 22
مشاهده کامل جدول
تبلیغات
بازی گذشته
استادیوم اختصاصی
دوشنبه 20 مرداد 1399
ساعت : 19:45
ماشین سازی
پارس جنوبی جم
 
 
1
:
1


بازی پیش رو
ساعت :
- روز
: - ساعت
:- دقیقه
:- ثانیه
نظرسنجی
پیش بینی نتیجه بازی نفت‌ مسجدسلیمان - ماشین‌سازی‌تبریز
برد ماشین سازی12 (86%)
تساوی1 (7%)
برد نفت مسجد سلیمان1 (7%)
مسعود ابراهیم زاده در جمع بهترین های هفته دوازدهم لیگ برتر 1395-09-13 | 10:47

 ستاره تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز در بازی برابر سپاهان اصفهان، در جمع بازیکنان منتخب هفته دوازدهم لیگ برتر قرار گرفت.

ستاره تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز در بازی برابر سپاهان اصفهان، در جمع بازیکنان منتخب هفته دوازدهم لیگ برتر قرار گرفت.

هفته دوازدهم لیگ برتر دیروز به پایان رسید و در پایان این هفته پرسپولیس دوباره صدر جدول را از تراکتورسازی تبریز پس گرفت. با توجه به عملکرد خوب مهاجمان و هافبک ها سیستم تیم هفته را 3-4-3 انتخاب کردیم. 11 بازیکن منتخب از نگاه کارشناسان ورزش سه را مرور می کنیم:

 

دروازه بان:

رشید مظاهری(ذوب آهن)

ذوب آهن موفق شد تا در بازی با پیکان بدون گل خورده یک پیروزی بسیار خوب را به دست بیاورد و با تفاضل گل بهتر نسبت به استقلال در جایگاه چهارم قرار گرفت. مظاهری در این بازی عملکرد خوبی داشت و توانست با چندین عکس العمل خوب پیکانی ها را مغلوب کند. البته به جز مظاهری دروازه بانانی چون شهاب گردان، مانوئل فرناندز و لی اولیویرا عملکرد خوبی داشتند.

 
مدافعان:

مسعود ابراهیم زاده(گسترش فولاد تبریز)

مدافع چپ تیم کمالوند در بازی با سپاهان عالی عمل کرد، او هم توانست گل بزند و هم یک پنالتی گرفت تا در برد تیمش به طور کامل تاثیر داشته باشد.ابراهیم زاده البته در دفاع هم توانست روز خوبی داشته باشد. گسترش می توانست با نتیجه بسیار بهتری از زمین بیرون بیاید.

  فرشاد فرجی(صنعت نفت آبادان)

نفت آبادان در مشهد موفق شد با یک گل پیروز شود و البته برابر حملات تیم حریف به خوبی تاب بیاورد. فرشاد فرجی مدافع تیم صنعت نفت آبادان در این بازی به خوبی توانست به همراه حسین بغلانی عمل کند و نمره قابل قبول بگیرد.

 رامین رضاییان(پرسپولیس)

رامین رضاییان  پس از محرومیت انصاری و کوچ ماهینی به کنار سید جلال حسینی، مدافع راست پرسپولیسی ها شد. او در این بازی موفق شد پاس تک گل سه امتیازی را بدهد و بازی قابل قبولی از خود به نمایش گذاشت. البته او نشان داد که بازیکن 90 دقیقه ای نیست اما برای اولین بازی فیکس خوب بود.

 

هافبک ها:

 سلمان بحرانی(استقلال خوزستان)

هافبک بوشهری آبی های خوزستان برای دومین بار در ترکیب اصلی پورموسوی قرار گرفت. او در بازی با ماشین سازی توانست گلزنی کند و در بازی این هفته برابر سایپا عملکرد بسیار خوبی داشت. بحرانی در خط هافبک عملکرد قابل قبولی داشت و همچنین توانست یک پنالتی بگیرد.

 مهدی مهدی پور(ذوب اهن اصفهان)

هافبک دفاعی ذوبی ها در بازی با پیکان عالی عمل کرد، دیداری که زیر باران انجام شد توانست به خوبی جنگ میانه میدان را از بازیکنان تیم حریف ببرد. او در این بازی البته دو پاس گل داد تا تاثیر مستقیم در برد پرگل تیمش داشته باشد.

 وحید امیری(پرسپولیس تهران)

وحید امیری با ضربه سر زیبای خود سانتر دقیق رامین رضاییان را تبدیل به تنها گل پرسپولیس برابر ماشین سازی کرد تا شاگردان برانکو بازی را با پیروزی به پایان برسانند. هافبک چپ پای پرسپولیس که در جریان این بازی نمایش فوق العاده ای داشت، شادی سومین گل زیبای خود را به اعضای خانواده اش که در جایگاه تماشاگران حضور داشتند تقدیم کرد.

 امیری که در ابتدای فصل با کش و قوس زیاد پیراهن پرسپولیس را بر تن کرده، در دیدارهای گذشته ارزش های خود را به خوبی نشان داده است

 جابر انصاری(استقلال تهران(

 هافبک تبریزی آبی پوشان ستاره تیمش برابر صبای قم بود، جابر انصاری پاس هر دو گل استقلالی ها را داد تا نشان دهد می تواند یک گلساز موفق در تیمش باشد.استقلال تهران با این برد توانست تا رتبه پنجم بالا بیاید.

 

 مهاجمان:

ساسان انصاری(فولاد خوزستان)

 مهاجم فولاد خوزستان در بازی با نفت فوق العاده عمل کرد و موفق شد در این بازی هت تریک کند. او گل اول را با زیرکی توانست بزند و دو گل بعدی را در فاصله 3 دقیقه پایانی زد.انصاری با این هت تریک به صدر جدول گلزنان کوچ کرد تا بازهم پرسپولیسی ها برای از دست دادنش حسرت بخورند.

 مرتضی تبریزی(ذوب آهن)

مهاجم همدانی تیم ذوب آهن نیز توانست دومین هت تریک متوالی تیمش را انجام دهد. او در بازی با پیکان موفق شد سه بار دروازه رحمان احمدی را باز کند و البته با 8 گل در یک قدمی دیگر هت تریک کننده این هفته، انصاری برساند.گلزنی و خطرناک بودن تبریزی مطمئنا تاثیر فراوانی در موفقیت ذوب آهن داشته است.

 کاوه رضایی(استقلال تهران)

مهاجم کرمانشاهی تیم استقلال تهران در بازی با صبای قم توانست عملکرد خوبی داشته باشد او هم گل اول تیمش را زد و هم روی گل دوم شاگردان منصوریان تاثیر داشت. این تمام فعالیت کاوه در میدان نبود. او توانست در پرس و فشار روی مدافعان صبا عملکرد خوبی داشته باشد تا اسم او را برای تیم منتخب کنار بگذاریم.

 در ترکیب تیم منتخب هفته دوازدهم لیگ برتر بودند بازیکنانی که می توانستند در جمع 11 نفر اصلی قرار بگیرند اما به خاطر محدویت انتخاب از فهرست 11 نفره بازماندند. نفراتی مثل ایوب والی و حمید بوحمدان از فولاد که هر دو تاثیر فراوانی در نتیجه رقم خورده داشتند به خصوص ایوب والی با آن گل زیبایی که به تور دروازه نفتی ها چسباند. در ذوب آهن علی حمام نمایشی استثنایی در زیر بارش شدید باران فولادشهر داشت و رفت و برگشت های او در کنار خط طولی واقعا پیکانی ها را عذاب داد. در ماشین سازی با وجود این که تیم تبریزی به روند ناکامی هایش ادامه داد اما ادسون هنریکه مدافع برزیلی روز پرفروغی از خود نشان داد. در استقلال می توان از علی قربانی نام برد که با وجود از دست دادن چند موقعیت گلزنی عالی نمایش بدی ارائه نداد. در تبریز و در مصاف با تراکتورسازی شهاب گردان در کنار محسن یوسفی از پدیده خوب ظاهر شدند به خصوص گردان که چند سیو عالی در نیمه نخست بازی داشت. در بنیان دیزل هم باتیستا برای گسترش فولاد هم حاج صفی برای سپاهان تلاشی ستودنی داشتند.به این جمع بازیکنان دیگری نیز می شد اضافه کرد چون لایق تعریف و تمجید به خاطر عملکردشان بودند.

 

 منبع: ورزش3

عملیات
کلوب
ارسال نظر