اسدی: تمرکز گسترش فولاد در فصل جدید کسب نتایج بهتر نسبت به گذشته است

مرتضی اسدی ، درباره تمدید قراردادش با گسترش فولاد می گوید: خوشحالم که یک فصل دیگر در گسترش فولاد ماندنی شدم. باشگاه گسترش فولاد مدیریت بسیار قدرتمندی دارد که حمایت خوبی از بازیکنان انجام می دهد. از سوی دیگر کادرفنی تیم نیز همواره پشتیبان بازیکنان بوده است. همه این ها سبب شد تا وقتی پیشنهاد دادند، بپذیرم.
وی درباره امضای قرارداد سفید تاکید می کند: به هرحال گسترش فولاد باشگاه خوبی است و وقتی سر میز مذاکره نشستیم، ترجیح دادم سفید امضا کنم. من دو سال خوب در این تیم داشتم و علاقه مند بود در سال سوم هم بمانم. امیدوارم بتوانم برای گسترش فولاد مثمرثمر باشم.
کاپیتان گسترش فولاد درباره آینده باشگاه خود بیان می کند: امسال تیم شرایط بهتری دارد. تمام تمرکزمان را باید بگذاریم تا بتوانیم نتایج بهتری نسبت به سال گذشته کسب کنیم. نفرات خوبی اضافه شدند و قرار است چند بازیکن دیگر هم بیایند. امیدوارم بتوانیم بهترین نتایج را برای گسترش فولاد رقم بزنیم.
اسدی در پایان می افزاید: جا دارد از مدیریت باشگاه گسترش فولاد تشکر کنم. سمندر در دو سال گذشته واقعا اجازه نداد بازیکنان در تنگنا قرار بگیرند و همیشه با حمایت هایش به ما انرژی داد. از فراز کمالوند هم ممنونم که با انگیزه کارش را دنبال می کند و برای رسیدن به موفقیت از هیچ تلاشی دریغ نمی کند. امیدوارم سال خوبی را داشته باشیم.

نظرات

  • متاسفانه نظری یافت نشد!

نظری بنویسید!