جدول امتیازات
رتبه تیم بازی امتیاز
1 پرسپولیس 30 67
2 استقلال 30 53
3 فولاد 30 51
4 تراکتور 30 50
5 سپاهان 30 49
6 شهر خودرو 30 46
7 صنعت نفت آبادان 30 41
8 نفت‌ مسجدسلیمان 30 38
9 نساجی مازندران 30 38
10 گل گهرسیرجان 30 33
11 ماشین‌سازی‌تبریز 30 31
12 ذوب آهن 30 30
13 پیکان 30 29
14 سایپا 30 29
15 پارس جنوبی جم 30 27
16 شاهین شهرداری‌بوشهر 30 22
مشاهده کامل جدول
تبلیغات
بازی گذشته
استادیوم اختصاصی
پنجشنبه 30 مرداد 1399
ساعت : 20:45
ماشین سازی
صنعت نفت
 
 
1
:
0


بازی پیش رو
ساعت :
- روز
: - ساعت
:- دقیقه
:- ثانیه
نظرسنجی
پیش بینی نتیجه بازی نفت‌ مسجدسلیمان - ماشین‌سازی‌تبریز
برد ماشین سازی16 (84%)
تساوی2 (11%)
برد نفت مسجد سلیمان1 (5%)
سمندر: به حرکت غریبانه در شرایط نابرابر عادت کرده ایم 1394-07-28 | 12:12

غلامرضا سمندر گفت: ما به حرکت غریبانه در شرایط نابرابر و غرض آلود، عادت کرده ایم

مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد تبریز پس از کسب تساوی در دیدار مقابل ذوب آهن در اصفهان طی گفتگو با خبرنگار فارس اظهار داشت: در ابتدا ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله حسین (ع) را خدمت عموم مردم تسلیت عرض می کنم و آرزوی بهره مندی از مکتب زندگی آن حضرت در زندگی همه عاشقان اهل بیت را دارم. درخصوص بازی مقابل ذوب آهن ، خوشبختانه در این دیدار حساس خارج از خانه ، با تداوم روند رو به رشد تاکتیکی تیم، موفق به توقف تیم پر قدرت و مدعی ذوب آهن شدیم که حصول این امر، نشان از پتانسیل های بالای تیم مان دارد.

سمندر با اشاره به تساوی هفته گذشته برابر نفت تهران ابراز داشت: بعد از تعطیلی 20 روزه مسابقات لیگ برتر، بازی با دو تیم جوان و با انگیزه نفت تهران و ذوب آهن به فاصله چهار روزه، بدون هیچ توضیح و تشریحی، بیانگر فشار مضاعف به تیم است که بحمدالله و با تلاش های کادر فنی و بازیکنان، نتیجه حاصل شده در این دو دیدار رضایت بخش بود.

غلامرضا سمندر با تاکید بر بازی روان و تاکتیکی شاگردان فراز کمالوند در دیدار روز گذشته برابر ذوب آهن ، افزود: تمرینات منظم و برنامه ریزی شده کادر فنی از پیش از شروع فصل، نشانگر آماده سازی پر قدرت تیم برای شرایط مختلف مسابقات بود که خوشبختانه این روند  تاکنون با موفقبت طی شده است.

مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد تبریز همچنین با انتقاد از تداوم روند سیاست تبعیض آمیز و غرض ورزانه شبکه استانی آذربایجان شرقی نسبت به این باشگاه، عنوان داشت: عدم پخش مسابقه گسترش فولاد و ذوب آهن، نشان روشنی دیگر از این امر است. چرا که عدم پخش دیدار لیگ برتری گسترش فولاد تبریز از شبکه سهند، در حالی که اکثر استان های دیگر کشور در حسرت داشتن نماینده در این سطح از فوتبال کشور هستند، هیچ توجیهی نمی تواند داشته باشد.

سمندر با تاکید بر هدف دار بودن، رفتار غرض ورزانه شبکه استانی طی ماه های اخیر با باشگاه گسترش فولاد تبریز ، اضافه کرد: میزان توجه و آگاهی تهیه کنندگان شبکه های سراسری رسانه ملی مانند شبکه ورزش و شما، از گسترش فولاد به مراتب بیشتر و بهتر از شبکه استانی و بومی خودمان است. بطوریکه اثبات این موضوع را به آسانی می توان از مقایسه نحوه گزارش بازی و ارایه اطلاعات و اظهارات کارشناسان، از شرایط تیم و بازیکنان مان در پخش دیدار ها و سایر برنامه های ورزشی در شبکه های مرکزی  و استانی مشاهده کرد.

غلامرضا سمندر با بیان اینکه از دلیل بروز و اعمال چنین سیاستی از سوی شبکه استانی بی اطلاع است ، افزود: به واقع نمی توان بدون هیچ استدلال و منطقی بر علیه یک مجموعه رفتار کرد و مطمئنا هدفگذاری برنامه ریزی شده در پشتوانه این امر وجود دارد و ما نیز با احترام به مدیران مجموعه شبکه سهند، از ورود مسئولان استان به این موضوع جهت شفاف شدن صورت مساله و تنویر افکار عمومی استقبال می کنیم.

سمندر همچنین با اشاره به عدم پوشش رسانه ای مسابقات تیم ملی فوتبال نوجوانان ایران در مقدماتی قهرمانی آسیا که شهریور ماه سال جاری به میزبانی باشگاه گسترش فولاد برگزار شد، اظهار داشت: این مسابقات نیز که با نیت حرکت ملی میهنی از سوی مالک باشگاه گسترش فولاد تبریز مورد حمایت قرار گرفته و میزبانی آن را عهده دار بودیم، متاسفانه علیرغم هماهنگی های صورت گرفته با شبکه سه و ورزش جهت پخش مستقیم این مسابقات، شبکه استانی سهند همکاری مورد نیاز برای پوشش این مسابقات ملی را انجام نداد.

وی در ادامه اضافه کرد: این درحالی بود که در همان برهه زمانی، مسابقات تیم ملی فوتبال جوانان در مشهد مقدس به صورت ویژه مورد استقبال شبکه استانی خراسان رضوی، قرار گرفت و به طبع آن، رسانه های سراسری نیز از آن استفاده کردند.

مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد تبریز، بیان گلایه و انتقاد از شرایط به وجود آمده در این خصوص را تنها اقدام ممکن از سوی باشگاه گسترش فولاد تبریز دانست اظهار داشت: متاسفانه فعالیت بخش خصوصی همواره در کشور ما مورد بی مهری قرار گرفته و در موضوع فوتبال نیز، این امر به طور ظالمانه ای علیه باشگاهی مانند گسترش فولاد است که بدون کوچکترین انتفاع و تنها به عشق خدمت به کشور در این شرایط سرمایه گذاری کرده و بازتاب آن را نیز این چنین دریافت می کند و تاسف بارتر از آن، سکوت مسئولان استانی و اصحاب رسانه نسبت به این موضوع است.

غلامرضا سمندر در پایان اظهاراتش خاطرنشان کرد: ما به حرکت غریبانه در شرایط نابرابر و غرض آلود، عادت کرده ایم و توجه مان تنها به عنایت خداوند متعال و حمایت مردم است که  جامعه هدف ما محسوب می شوند و امیداوریم که لطف آنان همچون همیشه، شامل حال مان باشد.

عملیات
کلوب
ارسال نظر