جدول امتیازات
رتبه تیم بازی امتیاز
مشاهده کامل جدول
تبلیغات
بازی گذشته
استادیوم اختصاصی
پنجشنبه 30 مرداد 1399
ساعت : 20:45
ماشین سازی
صنعت نفت
 
 
1
:
0


بازی پیش رو
ساعت :
- روز
: - ساعت
:- دقیقه
:- ثانیه
نظرسنجی
پیش بینی نتیجه بازی نفت‌ مسجدسلیمان - ماشین‌سازی‌تبریز
برد ماشین سازی18 (86%)
تساوی2 (10%)
برد نفت مسجد سلیمان1 (5%)
حاتمی: می خواهم برای گسترش فولاد مثمر ثمر باشم 1395-06-01 | 12:08

 بازیکن تیم گسترش فولاد تبریز عنوان کرد: تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز تلفیقی از بازیکنان جوان و با تجربه است.

 

بابک حاتمی در خصوص آخرین وضعیت تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز عنوان کرد: خدا را شاکریم که وضعیت تیم و بچه ها خوب است، در یک دوره تعطیلات سعی کردیم کارهای بدنسازی را انجام دهیم.
وی در ادامه صحبت هایش افزود: سعی می کنیم که در تعطیلات چند هفته ای لیگ، به آمادگی لازم و ایده آل برسیم و نتایجی را که مدنظر باشگاه و کادرفنی می باشد را کسب کنیم.

مدافع گسترش فولاد در ارتباط با آمادگی خودش، عنوان کرد: در هفته های اول لیگ که در ترکیب اصلی نبودم، بنابه صلاحدید کادرفنی بود و سعی دارم که از تعطیلات لیگ نهایت استفاده را ببرم و به شرایط بدنی و تاکتیکی مناسب برسم تا بتوانم در ادامه لیگ برای تیمم مثمر ثمر باشم.

حاتمی در رابطه با تعطیلات لیگ خاطر نشان کرد: خوشبختانه باشگاه گسترش فولاد از لحاظ سخت افزاری و زمین چمن، در شرایط ایده آل قرار دارد و تعطیلات ۲۷ روزه نیز باعث شد تا شرایطی برای تیم ما که تلفیقی از بازیکنان جوان و باتجربه است، ایجاد شود تا هماهنگی بین بازیکنان تیم بیشتر شود.

وی ادامه داد: معمولا در این دوره، در ۲ نوبت صبح و عصر تمرینات بدنسازی و گروهی را انجام می دادیم.

بازیکن بومی تیم گسترش فولاد در خصوص هواداران پرشور تبریزی گفت: امسال تبریز ۳ نماینده مدعی در لیگ برتر دارد، امیدوارم مردم پرشور تبریز از هر ۳ تیم حمایت لازم را داشته باشند، علی الخصوص تیم گسترش فولاد تبریز که یک باشگاه خصوصی است و برای موفقیت، نیاز به حمایت همه جانبه دارد.

بابک حاتمی در پایان صحبت هایش خاطر نشان کرد: انشالله امسال سال خوبی برای هر ۳ تیم شهرم باشد و بتوانیم با کمک کادرفنی تیم و هواداران، سال خوبی را برای تیم گسترش فولاد تبریز رقم بزنیم.

منبع: ائل پرس

 

 

عملیات
کلوب
ارسال نظر