جدول امتیازات
رتبه تیم بازی امتیاز
مشاهده کامل جدول
تبلیغات
بازی گذشته
استادیوم اختصاصی
پنجشنبه 30 مرداد 1399
ساعت : 20:45
ماشین سازی
صنعت نفت
 
 
1
:
0


بازی پیش رو
ساعت :
- روز
: - ساعت
:- دقیقه
:- ثانیه
نظرسنجی
پیش بینی نتیجه بازی نفت‌ مسجدسلیمان - ماشین‌سازی‌تبریز
برد ماشین سازی18 (86%)
تساوی2 (10%)
برد نفت مسجد سلیمان1 (5%)
صوفیانی: محکوم به نتیجه‌گیری در داخل و خارج از خانه هستیم 1394-11-13 | 13:59

نوشی‌صوفیانی در مورد پیروزی مقابل صبای قم می‌گوید: خدا را شکر بازی خوبی مقابل صبای قم که تیم قابل احترامی است انجام دادیم. بچه‌ها تلاش کردند و خوشبختانه بازی به نفع ما تمام شد. با این امکانات و بازیکنان و کادرفنی که داریم انتظارات از فولاد بالاست. ما می‌توانیم شرایطمان را خیلی بهتر از این بکنیم. بازیکنان جوان و باتجربه‌ای داریم خوشبختانه استارت را با برد زدیم امیدوارم در ادامه راه هم موفق باشیم.

گلر گسترش فولاد که بعد از مدت‌ها نیمکت‌نشینی درون دروازه جای گرفته بود در این مورد ادامه داد: اگر دروازه‌مان را بسته نگه داشتیم تلاش تمام بچه‌ها بود و من هم کمترین سهم را داشتم. توانستیم بازی خوبی انجام دهیم و این موفقیت را به کل باشگاه تبریک می‌گویم.
این بازیکن در مورد نیمکت‌نشینی‌اش در 16 بازی و اینکه فراز کمالوند در کنفرانس خبری بعد از بازی گفته اگر صوفیانی همانند بازی با صبا کار کند در بازی بعدی هم از او استفاده خواهیم کرد نظرش را اینگونه بیان کرد: نظر لطف آقای کمالوند است من اگر بازی می‌کنم دوست دارم برای تیم و باشگاهم موثر باشد. به هر حال بازیکن باید با تمرین کردن خودش را اثبات کند، من هم در این مدت سخت تمرین کردم و گوش به فرمان آقای کمالوند بودم. ایشان هم تمرین و تلاش من را دید و خدا را شکر امروز توانستم جواب اعتماد آقای کمالوند را بدهم و امیدوارم از این به بعد اگر در زمین بودم بهترین نقش را ایفا کنم.
صوفیانی در پایان در مورد دیدار با سیاه جامگان افزود: سیاه جامگان تیم قابل احترامی است ولی من همانطور که گفتم با این بازیکنانی که ما داریم و باتجربه هم هستند و چند نفر از آنها سابقه حضور در تیم‌ملی را هم دارند، ما محکوم به نتیجه‌گیری در داخل و خارج از خانه هستیم تلاشمان را می‌کنیم از تیم خوب سیاه جامگان که از وجود آقای کاظمی که جزو نفرات خوب ایران هستند برخوردارند بتوانیم 3 امتیاز را بگیریم.

منبع: ورزش۳

عملیات
کلوب
ارسال نظر