جدول امتیازات
رتبه تیم بازی امتیاز
مشاهده کامل جدول
تبلیغات
بازی گذشته
استادیوم اختصاصی
پنجشنبه 30 مرداد 1399
ساعت : 20:45
ماشین سازی
صنعت نفت
 
 
1
:
0


بازی پیش رو
ساعت :
- روز
: - ساعت
:- دقیقه
:- ثانیه
نظرسنجی
پیش بینی نتیجه بازی نفت‌ مسجدسلیمان - ماشین‌سازی‌تبریز
برد ماشین سازی18 (86%)
تساوی2 (10%)
برد نفت مسجد سلیمان1 (5%)
پیمنتا: سعی می‌کنم در زمین بهترین باشم 1394-11-15 | 13:45

لئوناردو پیمنتا، بازیکن نام آشنای بزریلی در فوتبال ایران که از نیم فصل دوم به جمع یاران فراز کمالوند اضافه شده، در اولین دیدار مقابل صبای قم، درخشش چشمگیری داشت و موجب جلب توجه اکثر کارشناسان و رسانه ها به وی گردید. قرار گرفتن در ترکیب متخب هفته هجدهم لیگ برتر، یکی از بارزترین نمونه های این امر است.

پیمنتا در مورد پیروزی 2 بر صفر گسترش مقابل صبا می‌گوید: بازی خیلی خوبی بود، ما روی این دیدار کنترل داشتیم. صبا هم خوب بود اما ما خیلی تلاش کردیم و بازی هم خیلی خوب بود و در بیشتر دقایق ما تیم برتر زمین بودیم.
وی با بیان اینکه هدف گسترش فولاد تبریز در لیگ برتر این است که در هر بازی به پیروزی برسد، گفت: من از اینکه اولین بازی ام با پیروزی به اتمام رسید، خیلی خوشحال هستم و این موضوع خیلی برای ما مهم بود. از تمام دوستان و هم‌تیم‌مان و مربی‌ام ممنونم و همچنین از خدا به خاطر اینکه توانستیم در شروع مجدد بازی‌ها امتیاز جمع کنیم، ممنونم. ما تلاش می‌کنیم به چیزی که می‌خواهیم برسیم و من احساس می‌کنم ما آن را انجام خواهیم داد. پیروزی بازی صبا برای ما خیلی خیلی خوب بود.
هافبک برزیلی گسترش فولاد در مورد عملکردش در بازی صبا ادامه داد: این شغل من است و من همیشه سعی می‌کنم در زمین بهترین باشم. تمریناتی که در این هفته قبل از بازی انجام دادیم خیلی خوب بود. اما من کارم را انجام می‌دهم اگر قرار باشد پاس گل بدهم یا گلی بزنم، فقط در جهت کمک به گسترش است و پیروزی تیمم است. از بازی خوشحال و راضی هستم. ما باید به این روندمان ادامه بدهیم. من برای امسال یک هدف دارم و آن را انجام خواهم داد.
پیمنتا در پایان در مورد اولین بازیش با پیراهن گسترش بعد از دوری به مدت یک نیم فصل که اتفاقا با پیروزی هم همراه شد افزود: از اینکه دوباره دارم با باشگاه گسترش فولاد کار می کنم احساس خوبی دارم. باشگاه گسترش سازماندهی خوبی دارد، افرادی که صلاحیت دارند در این باشگاه کار می‌کنند. از مدیرعامل مان به دلیل عملکرد خوبش همیشه ممنون هستم. اینکه اولین بازی من با پیراهن گسترش با برد همراه شد باعث خوشحالی‌ام است. زمین ما بهترین زمین در کل لیگ برتر است و به باشگاه گسترش فولاد بابت چنین زمینی تبریک می‌گویم.

منبع: ورزش۳

عملیات
کلوب
ارسال نظر