جدول امتیازات
رتبه تیم بازی امتیاز
مشاهده کامل جدول
تبلیغات
بازی گذشته
استادیوم اختصاصی
پنجشنبه 30 مرداد 1399
ساعت : 20:45
ماشین سازی
صنعت نفت
 
 
1
:
0


بازی پیش رو
ساعت :
- روز
: - ساعت
:- دقیقه
:- ثانیه
نظرسنجی
پیش بینی نتیجه بازی نفت‌ مسجدسلیمان - ماشین‌سازی‌تبریز
برد ماشین سازی18 (86%)
تساوی2 (10%)
برد نفت مسجد سلیمان1 (5%)
نوشی صوفیانی: بازی های اخیر، گواه قدرت بالای گسترش فولاد است 1394-11-26 | 11:40

دروازه بان تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز از رویایی با مهدی رحمتی ابراز خوشحالی کرد

داوود نوشی‌صوفیانی، در خصوص پیروزی سه بر یک تیمش مقابل ملوان از هفته بیستم لیگ برتر اظهار داشت: بازی خیلی خوبی انجام دادیم. ملوان هم خوب و جنگنده بازی کرد اما بازیکنان ما واقعا گل کاشتند. تمام نکاتی که کادر فنی گوشزد کرده بود را در زمین اجرا کردیم و مستحق این پیروزی بودیم.
وی با اشاره به گلی که از روی شوت پژمان نوری دریافت کرد، ادامه داد: نوری گل خیلی خوبی زد. بازیکنان تحت فشار بودند و من هم یک لحظه تمرکزم را از دست دادم. توپ هم جایی رفت که باید می‌رفت! (خنده)
دروازه‌بان تیم فوتبال گسترش فولاد با اشاره به شکست یک بر صفر هفته گذشته تیمش مقابل تیم سیاه‌جامگان، اظهار داشت: آن بازی باید با حداقل دو گل اختلاف به نفع ما تمام می‌شد اما زمین ورزشگاه ثامن مشهد به تیم ما اجازه کارهای تاکتیکی را نداد. گسترش فولاد تیمی هست که همه کارهای‌مان روی برنامه است. البته مقابل سیاه‌جامگان بدشانس هم بودیم.
نوشی‌صوفیانی در مورد دیدار روز جمعه گسترش فولاد مقابل استقلال گفت: استقلال جزو تیم‌های مدعی قهرمانی است ولی ما هم تیم دست‌وپا بسته‌ای نیستیم. بازی‌های قبلی ما گواه این مدعاست. اتفاقا تیم استقلال باید از ما بترسد.
وی افزود: بازی در ورزشگاه آزادی برای ما سخت نیست چون بازیکنان باتجربه زیادی داریم. به همین دلیل بازی داخل تبریز با خارج از خانه برای ما تفاوتی ندارد. انشاءالله با هر سه امتیاز از تهران برمی‌گردیم.
دروازه‌بان تیم فوتبال گسترش فولاد درباره تقابل با سیدمهدی رحمتی هم خاطرنشان کرد: رحمتی را خیلی دوست دارم و خوشحالم که روبه‌روی یکی از بهترین دروازه‌بانان فوتبال ایران بازی می‌کنم.

منبع: خبرگزاری میزان

عملیات
کلوب
ارسال نظر