جدول امتیازات
رتبه تیم بازی امتیاز
1 پرسپولیس 30 67
2 استقلال 30 53
3 فولاد 30 51
4 تراکتور 30 50
5 سپاهان 30 49
6 شهر خودرو 30 46
7 صنعت نفت آبادان 30 41
8 نفت‌ مسجدسلیمان 30 38
9 نساجی مازندران 30 38
10 گل گهرسیرجان 30 33
11 ماشین‌سازی‌تبریز 30 31
12 ذوب آهن 30 30
13 پیکان 30 29
14 سایپا 30 29
15 پارس جنوبی جم 30 27
16 شاهین شهرداری‌بوشهر 30 22
مشاهده کامل جدول
تبلیغات
بازی گذشته
استادیوم اختصاصی
پنجشنبه 30 مرداد 1399
ساعت : 20:45
ماشین سازی
صنعت نفت
 
 
1
:
0


بازی پیش رو
ساعت :
- روز
: - ساعت
:- دقیقه
:- ثانیه
نظرسنجی
پیش بینی نتیجه بازی نفت‌ مسجدسلیمان - ماشین‌سازی‌تبریز
برد ماشین سازی15 (83%)
تساوی2 (11%)
برد نفت مسجد سلیمان1 (6%)
کمالوند: نباید زحمات محمد ابراهیمی فراموش شود/ فرهاد مجیدی بازی خوب مان را تبریک گفت 1394-12-02 | 10:24

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز از عملکرد شاگردانش در دیدار برابر استقلال تهران ابراز رضایت کرد و نتیجه بدست آمده را ناشی از اشتباهات و حواشی دانست.

فراز کمالوند،شخصی که در حال حاضر همه کارشناسان به بازی های تیمش نمره قبولی را می دهند اما مقابل استقلال و پرسپولیس در فصل جاری نتوانسته نتیجه خوبی به دست آورد. گسترش فولاد هفته گذشته مقابل استقلال تهران صف آرایی کرد و روند بازی به گونه ای پیش رفت که همه فوتبال دوستان را به وجد آورد. این بازی همه چیز داشت، از پنالتی و اخراج گرفته تا دعوا و پشیمانی و در نهایت این استقلال بود که به برتری دست پیدا کرد هر چند که مسئولان باشگاه گسترش فولاد و شخص کمالوند از دست دادن 3 امتیاز را مشکلات فنی نمی دانند بلکه معتقدند مسائل حاشیه ای بر بازی سوار شد.
گفت و گوی،با فراز کمالوند را در ادامه می خوانید:
بازی با استقلال بازی جذابی از آب درآمد و افت و خیز های زیادی داشت...
بازی با کیفیتی بود وتیم ما فوتبال خوبی را ارائه داد اما متاسفانه اتفاقاتی افتاد که ما نتوانستیم امتیازی از این بازی به دست آوریم.از پنالتی که محمد ابراهیمی از دست داد گرفته تا موقعیت هایی که از خراب کردیم و اشتباهات داوری.حتی معتقد هستم که در طول بازی بهتر از استقلال بودیم.شروع اتفاقات بد برای ما از خراب کردن پنالتی توسط محمد ابراهیمی بود.بعد از آن جریان بازی عوض شد و استقلال به گل رسید در حالی که قبل از گل اول روی محمد ابراهیمی خطا شده بود و دارو آن را ندید.بلافاصله نتیجه تغییر کرد. در این بازی بیش از اینکه مسائل فنی تاثیر گذار باشد مسائل حاشیه ای و داوری تاثیر گذار بود و اگر نه از کیفیت بازیکنان رضایت دارم.
گفتید محمد ابراهیمی،برخی می گویند او به دلیل تمجید های زیاد جو گیر شده است واگر نه پنالتی خود را چیپ نمی زد آن هم به رحمتی؟
جو گیر نشده اما به خودش هم گفتم باید زمانی که می خواهد پنالتی بزند طرف مقابلش را بشناسد. او باید می دانست کسی که در دروازه استقلال ایستاده مهدی رحمتی است که یکی از ویژگی هایش پنالتی گرفتن است. الان هم طفلک تحت فشار است، نباید زحمات او فراموش شود، محمد گل های زیادی برای ما زده و مهاجمان دیگر از پاس گل های او بهره برده اند.من فکر می کنم او نسبت به دیگری تقصیر کم تری دارد.
فکر نمی کنید نصرتی می دانست که اخراج شود؟زیرا داور در چند قدمی انها حضور داشت ضمن اینکه به نظر می رسید رحمتی قصدش عصبانی کردن نصرتی بود و به هدفش رسید.
دقیقا همین طور است؛او باید کاری می کرد تا رحمتی که ابتدا به سمت او حمله کرده اخراج شود نه اینکه تصمیم عجولانه ای بگیرد. عامل درگیری رحمتی بود اما محمد بی تجربگی کرد. او را حتما جریمه خواهیم کرد.
پیش از اینکه بازی شروع شود هم تماشاگران در حال فحاشی به نصرتی بودند،او تحت فشار نبود؟
اصلا منکر این نیستم که محمد تحت فشار بود اما همان طور که گفتم توقع ما از او بالا است و نباید در دام رحمتی می افتاد.
مظلومی در کنفرانس مطبوعاتی گفته بودند داور مراعات گسترش را کرد؟!
در این باره حرفی ندارم. وظیفه من فقط مربیگری است و دوست ندارم شلوغ کاری کنم.بهتر است بیش از این هم درباره حاشیه های بازی صحبت نکنیم زیرا فایده ای ندارد.
سمندر هم امروز واکنش تندی نشان داده بود. او گفته است قبلا به فدراسیون هشدار داده بودم تا این اتفاقات نیفتد...
به هر حال باشگاه هم حق دارد.
بیانیه ای هم توسط باشگاه گشترس فولاد منتشر شده است.
این حق باشگاه بود زیرا آنها هم تحت فشار هستند.
راستی، گویا برخی از بازیکنانتان وقتی جمعیت حاضر در ورزشگاه را دیدند شوکه شدند؟
ما 4،5 بازیکن جوان داریم که خیلی کم پیش امده در چنین جوی بازی کنند اما به شخصه از استادیوم های پراز جمعیت استقبال می کنم ضمن اینکه فراموش نکنید این جمعیت مار ا انقدر ها هم تحت تاثیر قرار نداد و رو به بازی تدافعی نیاوردیم. زمانی که تیم 10 نفره بود و گل هم دریافت کرده بودیم من به جای پیمنتا که یک هافبک است شهرام گودرزی مهاجم را به زمین آوردم.دلم نمی خواست به لاک دفاعی فرو برویم.
شما همیشه مقابل استقلال از یک نماد قرمز در پوشش خود استفاده می کردید اما این بار بر خلاف گذشته عمل کردید. چرا؟
رسانه ها به چه چیزهایی توجه می کنند! اصلا چنین چیزی نیست و من اصلا کاری به استقلال و پرسپولیس ندارم و جایگاهشان برایم مهم نیست. من فقط و فقط طرفدار گسترش هستم.
فرهاد مجیدی پس از بازی به سمت شما آمد،چه گفت؟
من و فرهاد 15 سال است که با یکدیگر دوستی نزدیکی داریم. خیلی وقت بود یکدیگر را ندیده بودیم و برای حال و احوال پرسی به سمت من آمد. البته او به خاطر بازی خوب مان به ما تبریک گفت.
حرف پایانی...
در بازی مقابل استقلال ما فقط نتیجه را نگرفتیم.از تمام بازیکنانم رضایت داشتم فقط ناراحت محمد نصرتی هستم. تماشاچی ها نباید به بازیکنان توهین کنند به خصوص افرادی مانند محمد نصرتی که سال ها برای این فوتبال زحمت کشیده اند. یادمان نرود که اگر محمد نبود شاید ما به جام جهانی 2006 نمی رفتیم. او بازیکنی است که هرگز به شخصی توهین نکرده است.درباره محمد ابراهیمی هم باید بگویم او زحمت زیادی برای تیم می کشد و در رختکن به ابراهیمی گفتم فدای سرت که پنالتی را از دست دادی.

منبع: کاپ

عملیات
کلوب
ارسال نظر