روز جهانی قدس؛ نمایش وحدت و اقتدار آزادگان عالم در گستره اسلام

روز قدس روز دفاع از مظلوماني است كه خنجر كفر و نفاق قلب آنان را شكافته و شلاق هاي بيداد و ستم جان و تنشان را نشانه رفته است. روز قدس روز تعيين سرنوشت مردم مظلوم فلسطين است، روز حمايت از مظلومان عالم است و روزي است كه آزادگان عالم در گستره اسلام اراده كرده اند تا نهضت بيداري جهاني را موج هايي تازه و دلهاي حق طلبان را اميدي تازه بخشند.
این روز، کابوس رژیم غاصب اسرائیل است که با حمایت استکبارجهانی به سرکردگی آمریکا و در سکوت سازمان‌های بین‌المللی و مدافعان دروغین حقوق بشر همچنان به جنایات خود بر علیه مردم ستمدیده ‌فلسطین ادامه می‌دهد.
روز قدس روز نمايش وحدت و اقتدار مسلمين است و روز تحكيم همدلي ها و همزباني ها و روز تجديد پيمان ها و عهدها در پيروي از پيامبر و ائمه هدا و روز ناكامي ترفندها و توطئه هاي استكبار است.
حال که ملت همیشه مظلوم فلسطین با دستانی خالی از سرزمین خود دفاع می کنند، نوبت ماست که به یاری آنان بشتابیم و با مشت هایی گره کرده و فریادهایی از عمق وجود، بر دشمنان بتازیم و تنفر هر چه بیشتر خود را به دشمنان غاصب بنمایانیم و با عمل خود نشان دهیم خواهان آزادی مردم ستمدیده فلسطین از بند استعمار هستیم.
بی‌شک حضور گسترده مردم خداجو، مؤمن و ولایت‌مدار در راهپیمایی آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان حمایت از مظلومان و ستمدیدگان فلسطین و انزجار از توطئه‌ها و ترفندهای رژیم صهیونیستی و محکومیت ددمنشی‌ها و وحشی‌گری‌های گروه‌های تکفیری و تروریستی و ضد اسلامی داعش بر علیه مردم مسلمان در عراق و سوریه و اقدامات غیرانسانی آل‌سعود در یمن و آل‌خلیفه در بحرین بر علیه حرکت‌های اسلامی و انقلابی مردم منطقه است.
روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی گسترش فولاد تبریز همپای با عموم مردم و اهالی ورزش و فوتبال تبریز، با حضور در راهپیمایی عظیم روز قدس ، دفاع و همدلی خود با مردم مظلوم جهان را اعلام می نماید.

نظرات

  • متاسفانه نظری یافت نشد!

نظری بنویسید!