جدول امتیازات
رتبه تیم بازی امتیاز
1 پرسپولیس 30 67
2 استقلال 30 53
3 فولاد 30 51
4 تراکتور 30 50
5 سپاهان 30 49
6 شهر خودرو 30 46
7 صنعت نفت آبادان 30 41
8 نفت‌ مسجدسلیمان 30 38
9 نساجی مازندران 30 38
10 گل گهرسیرجان 30 33
11 ماشین‌سازی‌تبریز 30 31
12 ذوب آهن 30 30
13 پیکان 30 29
14 سایپا 30 29
15 پارس جنوبی جم 30 27
16 شاهین شهرداری‌بوشهر 30 22
مشاهده کامل جدول
تبلیغات
بازی گذشته
استادیوم اختصاصی
پنجشنبه 30 مرداد 1399
ساعت : 20:45
ماشین سازی
صنعت نفت
 
 
1
:
0


بازی پیش رو
ساعت :
- روز
: - ساعت
:- دقیقه
:- ثانیه
نظرسنجی
پیش بینی نتیجه بازی نفت‌ مسجدسلیمان - ماشین‌سازی‌تبریز
برد ماشین سازی15 (83%)
تساوی2 (11%)
برد نفت مسجد سلیمان1 (6%)
داریوش شجاعیان جزو منتخبین هفته سیزدهم لیگ برتر 1394-09-10 | 16:56

مهاجم گشترش فولاد در تیم منتخب هفته سیزدهم لیگ برتر قرار گرفت

هفته سیزدهم با برد فولاد، تراکتورسازی، صبای قم، استقلال خوزستان، گسترش فولاد همراه شد اما استقلال با تساوی برابر سایپا همچنان صدرنشین است و استقلال خوزستان هم امتیاز با تیم صدرنشین در جایگاه دوم قرار دارد.
تیم منتخب هفته سیزدهم لیگ برتر به صورت زیر است.

دروازه‌بان:
علیرضا بیرانوند
بیرانوند پس از دوری چند هفته‌ای به صلاحدید منصوریان جایگزین شیخ ویسی درون دروازه شد و توانست عملکرد درخشانی درون دروازه نفت داشته باشد و یکی از عوامل اصلی گرفتن یک امتیاز برای نفتی‌ها باشد. اخباری، سلیمی و پرویز کریمی نیز در بازی‌های تیمشان خوب بودند اما عملکرد درخشان بیرانوند ما را بر آن داشت تا بیرانوند را به عنوان دروازه‌بان تیم منتخب بنویسیم.

مدافعان:
مهرداد جماعتی
مهرداد جماعتی که چند هفته‌ای را به دلیل مصدومیت دور از میادین بود در دقیقه ٤٦ به زمین آمد و ضمن یک بازی خوب توانست با گل تساوی بخشش فولاد را به بازی برگرداند. فولاد توانست با برد برابر استقلال اهواز یک پله در جدول صعود کند.

محمد ایران‌پوریان
تراکتورسازی در یک دیدار مهم در انزلی توانست با نتیجه ١-٠ پیروز از زمین بیرون بیاید، ایرانپوریان بایک بازی قابل قبول در انزلی در برد تیمش سهیم بود، او یکی از خوب‌های روز گذشته تراکتور بود.

موسی کولیبالی
استقلال خوزستان در فاز دفاعی فوق‌العاده کار کرده است و تنها ٤ گل در ١٢ بازی خورده است. زوج کولیبالی و طیبی این بار برابر راه آهن موفق عمل کردند اما به ناچار یکی از آنها را در تیم منتخب قرار دادیم.

هافبک دفاعی:
ابوالفضل ابراهیمی
کاپیتان و مهره‌ی اصلی تیم علی دایی در میامه میدان توانست در مشهد گل اول تیمش را بزند و در میانه زمین میدان داری کند. نقش ابراهیمی در بالانشینی تیم صبا بسیار مشهود و پر رنگ است.

هافبک نفوذی:
مهدی زبیدی
ستاره جوان و آینده دار استقلال خوزستان که از میانه راه به این تیم آمده است در بازی‌های قبلی هم پنالتی گرفته بود و هم پاس گل داده بود، او در بازی با راه آهن پاس خسوس را به گل دوم تیمش تبدیل کرد، گلی که می‌تواند کاندیدا بهترین گل لیگ هم بشود.
مهدی ترابی
در شب بازگشت استقلال با تساوی به صدر جدول یکی از خوب‌های سایپا در این بازی مهدی ترابی بود. هافبک جوان و ملی پوش سایپا با فرارهایی که از دو طرف زمین داشت مدافعان استقلال را آزار داد و چند فرصت خلق کرد که هم تیمی‌هایش از دست دادند. علاوه بر آن ترابی زمینه‌ساز گل تساوی سایپا بود.
فرید بهزاد کریمی
کریمی پس از ترک تراکتور سازی به صبا بازگشته است و در همان بازی اول توانست دو پاس گل زیبا بدهد. پاس‌های گل زیبای کریمی که زمینه ساز اصلی برد تیمش بود باعث شد به تیم منتخب هفته راه پیدا کند.

مهاجم:
داریوش شجاعیان
مهاجم تیم گسترش فولاد پس از آنکه چند وقتی انتقاد سرمربی تیمش قرار داشت، مقابل سپاهان خوب بازی کرد و پاس گل تیمش را هم داد.

مسعود حسن زاده
مسعود حسن زاده با دو گلی که برای ذوب آهن به ثمر رساند بیشترین سهم را در پیروزی این تیم و بازگشت به رده سوم جدول داشت. حسن زاده با این دو گل در جدول آقای گل‌ها چهار گله شد و به هفته‌های آینده برای نزدیک شدن به کورس آقای گل‌ها امیدوار شد.

حمزه یونس
مهاجم خارجی تراکتوری‌ها که نتوانسته بود در هفته‌های اول جای ادینیو، موتور گلزنی تراکتور را پر کند کم کم جای خود را پیدا می‌کند و گل سه امتیازی او برابر ملوان یک پیروزی شیرین و مهم را برای تراکتورسازی و تونی رقم زد.

منبع: ورزش سه

عملیات
کلوب
ارسال نظر