جدول امتیازات
رتبه تیم بازی امتیاز
1 سپاهان 10 22
2 شهر خودرو 9 20
3 پرسپولیس 10 19
4 استقلال 10 18
5 تراکتور 10 17
6 فولاد 10 16
7 صنعت نفت آبادان 10 16
8 نفت‌ مسجدسلیمان 10 14
9 پیکان 10 12
10 ماشین‌سازی‌تبریز 10 12
11 نساجی مازندران 10 11
12 سایپا 10 9
13 پارس جنوبی جم 10 8
14 ذوب آهن 10 7
15 گل گهرسیرجان 9 5
16 شاهین شهرداری‌بوشهر 10 2
مشاهده کامل جدول
تبلیغات
بازی گذشته
استادیوم بنیان دیزل
جمعه 17 آبان
ساعت : 15
ماشین سازی
ذوب آهن
 
 
2
:
1


بازی پیش رو
ورزشگاه امام علی (ع)
پنح شنبه 30 آبان
ساعت : ساعت 15:30
گل گهرسیرجان
ماشین سازی
- روز
: - ساعت
:- دقیقه
:- ثانیه
نظرسنجی
پیش بینی نتیجه بازی گل گهر سیرجان- ماشین سازی
برد ماشین سازی31 (82%)
تساوی2 (5%)
برد گل گهر سیرجان5 (13%)
اکرامی: به کسب امتیاز خوشبینم؛ با آماده‌ترین پرسپولیس چند سال اخیر بازی داریم 1394-09-22 | 10:12

بازیکن تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز درخصوص دیدار با پرسپولیس اظهار داشت: بعد از اینکه توانستیم قبل از شروع تعطیلات سپاهان را شکست دهیم، روحیه بچه‌ها بالا رفت

تمرینات دو، سه روزی تعطیل بود و دقیقا از پنجشنبه هفته پیش مجددا استارت خورد  و ما هم کارهای تاکتیکی و هم بدنی انجام دادیم و تمرینات بسیار خوبی را پشت سر گذاشتیم و الان آماده‌ایم که به مصاف تیم خوب پرسپولیس برویم.
وی در مورد پرسپولیس که فوتبال را خوب بازی می‌کند نظرش را اینگونه بیان کرد: بله من با شما خیلی موافق هستم تیم ما ذوب‌آهن و پرسپولیس جزو تیم‌هایی هستند که خیلی خوب فوتبال بازی می‌کنند البته برای سایر تیم ها احترام قائلم. امیدوارم روز دوشنبه بازی خوب و تماشاگرپسندی را شاهد باشیم.
گسترش فولاد تیمی بوده که بعد از وقفه‌ها نتوانسته نتایج خوبی بگیرد این بازیکن در مورد اینکه این‌بار می‌توانند این طلسم را بشکنند یا خیر می‌گوید: از لحاظ آماری درست می‌گویید و ما بعد از تعطیلات نتوانستیم نتیجه بگیریم و کارمان را خوب شروع نکردیم اما دلیل بر این نمی‌شود که این بار هم به همین شکل پیش برود زیرا هر بار شرایط متفاوت است به هر حال تیم‌ها هر وقت در کوران مسابقات هستند از لحاظ تاکتیکی هماهنگ‌ترند و پیشرفت بیشتری دارند و این تعطیلات قطعا لطمه می‌زند. اما این‌بار تعداد روزهایی که تعطیل بود نسبت به دفعات پیش کمتر بود. ان‎شاءالله توانسته باشیم استفاده لازم را ببریم، من به بازی با پرسپولیس خوشبین هستم و این را بگویم که ما با آماده‌ترین پرسپولیس چند سال اخیر بازی داریم.
وی در مورد اینکه با توجه به اینکه مهاجمان پرسپولیس موقعیت زیاد از دست می‌دهند این قضیه کار را برای گسترش فولاد راحت می‌کند یا خیر اینگونه توضیح می‌دهد: من این را بگویم که پرسپولیس در 13 بازی قبلی‌اش گل زده و همانطور که گفتم یکی از آماده‌ترین پرسپولیس‌سال‌های پیش است که مهاجمان و خط هافبک و حمله‌اش خیلی خوب کار می‌کنند و موقعیت‌سازی می‌کند و این نشان از توانمندی این تیم دارد. البته فوتبال ما یک ضعف بزرگ به نام مشکل گلزنی دارد که در دو، سه دهه اخیر با آن مواجه بودیم و همین مساله تفاوت اصلی ما با فوتبال اروپا را نشان می‌دهد و این مختص به تیم خاصی نیست و همه این تیم‌ها درگیر این مشکل هستند ولی از طرفی از آنجایی که بازیکنان خط دفاعی گسترش در تراکتور هم با یکدیگر هم‌تیمی بودند درست مثل خود من با هم هماهنگ هستیم و اکثر بازیکنان خط دفاع ما سابقه قهرمانی یا نایب قهرمانی در لیگ‌برتر را دارند و با تمام احترامی که برای هم تیم‌ها قائل هستم امسال باید شگفتی رقم بزنیم.

منبع: ورزش سه

عملیات
کلوب
ارسال نظر