جدول امتیازات
رتبه تیم بازی امتیاز
1 سپاهان 10 22
2 شهر خودرو 9 20
3 پرسپولیس 10 19
4 استقلال 10 18
5 تراکتور 10 17
6 فولاد 10 16
7 صنعت نفت آبادان 10 16
8 نفت‌ مسجدسلیمان 10 14
9 پیکان 10 12
10 ماشین‌سازی‌تبریز 10 12
11 نساجی مازندران 10 11
12 سایپا 10 9
13 پارس جنوبی جم 10 8
14 ذوب آهن 10 7
15 گل گهرسیرجان 9 5
16 شاهین شهرداری‌بوشهر 10 2
مشاهده کامل جدول
تبلیغات
بازی گذشته
استادیوم بنیان دیزل
جمعه 17 آبان
ساعت : 15
ماشین سازی
ذوب آهن
 
 
2
:
1


بازی پیش رو
ورزشگاه امام علی (ع)
پنح شنبه 30 آبان
ساعت : ساعت 15:30
گل گهرسیرجان
ماشین سازی
- روز
: - ساعت
:- دقیقه
:- ثانیه
نظرسنجی
پیش بینی نتیجه بازی گل گهر سیرجان- ماشین سازی
برد ماشین سازی31 (82%)
تساوی2 (5%)
برد گل گهر سیرجان5 (13%)
اسدی: با تمامی توان مبارزه می‌کنیم تا بدشانسی دست از سرمان بردارد 1394-09-29 | 14:49

کاپیتان کسترش فولاد گفت: بدشانسی هم تا یک جایی گریبان ما را می‌گیرد و مطمئن باشید به اندازه‌ای مبارزه می‌کنیم تا بدشانسی دست از سر ما بردارد.

مرتضی اسدی، در مورد شرایط گسترش‌ فولاد پس از تساوی این تیم مقابل فولاد خوزستان گفت: فعلاً که بدشانسی گریبان ما را گرفته و انشاءالله در بازی‌های بعد این مشکل مرتفع می‌شود. در بازی با فولاد خوزستان همه چیز در دست ما بود. کل 90 دقیقه بازی، فولاد دو حمله هم نکرد اما روی یک موقعیت و روی غفلتی که داشتیم تیم حریف در دقیقه 94 به گل رسید.
وی با بیان اینکه وقتی تیمی گل می‌خورد همه در این اتفاق مقصر هستند، گفت: باید در دقایق پایانی تمرکز‌مان را بیشتر می‌کردیم و معتقدم باید زمان‌هایی که از حریف نتیجه را جلو هستیم احساس مسئولیت بیشتری بین بچه‌ها باشد.
اسدی در مورد اینکه کمالوند پس از مسابقه اعتقاد داشت برخی در گسترش‌ کم‌کاری می‌کنند، گفت: بحث کم‌کاری نیست بلکه باید احساس مسئولیت بیشتری داشت. شاید بازیکنان باتجربه مثل من،‌ نصرتی و کیانی باید بیشتر با بازیکنان صحبت کنیم تا جوان‌ترها بتوانند بازی را کنترل کنند.
وی با اشاره به اینکه در بازی با فولاد در دقایق پایانی هم اتفاقی که نباید می‌افتاد، افتاد،‌یادآور شد: هضم گل 94 برای بازیکنان سخت است چه برسد به مربیان که چهار روز تمام فولاد را آنالیز و نقاط ضعف و قوت آن را استخراج کرده بودند و ما حتی می‌توانستیم گل‌های بیشتری هم بزنیم که از شانس بد در دقیقه پایانی گل خوردیم.
کاپیتان گسترش‌فولاد تاکید کرد: با این حال این موضوع چیزی از ارزش بچه‌های ما را کم نمی‌کند بلکه معتقدم برای نیم‌فصل دوم گسترش نیاز به تقویت دارد.
وی در مورد خداحافظی کمالوند در پایان مسابقه با فولاد گفت: بالاخره او هم عصبانی شده بود. هضم گل دقیقه پایانی برای ما سخت بود چه برسد به سرمربی که تحت فشار است و تحت فشار هم این صحبت را مطرح کرد.
اسدی در مورد اینکه یعنی این خداحافظی فرمالیته بود، گفت: بحث فرمالیته خداحافظی کمالوند نیست. زمانی که یک جا درگیری می‌شود و یا نتیجه لازم به دست نمی‌آید، آدم دوست ندارد صحبت کند و خودم هم اولین بار است که پس از دیدار با فولاد با رسانه‌ها گفت‌وگو می‌کنم چون واقعا روحیه نداشتم. وای به حال سرمربی که یک تیم تحت هدایت اوست و باید تیم را رهبری کند. شک نکنید با حمایت باشگاه و این موضوع که بچه‌ها هم کمالوند را دوست دارد، این مربی برخواهد گشت.
مدافع گسترش یادآور شد: در نیم‌فصل دوم حدود 10 بازی را میزبان هستیم و این یک امتیاز برای تیم ماست. می‌توانیم با تقویت تیم و برطرف کردن نقاط ضعف تیم، در پایان فصل جزو تیم‌های بالای جدول باشیم. تیم ما از لحاظ فوتبالی خوب بازی می‌کند و اگر تقویت شویم نتایج بهتری هم خواهیم گرفت.
وی در مورد اینکه آیا گسترش مشکل مالی دارد، گفت: مشکلی مالی نداریم. ضمن اینکه وعده‌هایی به ما دادند که امیدوارم در اسرع وقت محقق شود.
اسدی در پایان گفت: بدشانسی هم تا یک جایی گریبان ما را می‌گیرد و مطمئن باشید به اندازه‌ای مبارزه می‌کنیم تا بدشانسی دست از سر ما بردارد.

منبع: فارس

عملیات
کلوب
ارسال نظر