جدول امتیازات
رتبه تیم بازی امتیاز
1 پرسپولیس 30 61
2 سپاهان 30 58
3 استقلال 30 57
4 پدیده شهرخودرو 30 56
5 تراکتورسازی 30 52
6 ذوب آهن 30 40
7 سایپا 30 38
8 فولاد 30 38
9 صنعت نفت آبادان 30 37
10 نساجی مازندران 30 36
11 پیکان 30 35
12 پارس جنوبی جم 30 30
13 ماشین‌سازی‌تبریز 30 29
14 نفت‌ مسجدسلیمان 30 22
15 سپیدرود رشت 30 20
16 استقلال خوزستان 30 12
مشاهده کامل جدول
تبلیغات
بازی گذشته
استادیوم بنیان دیزل
26 اردیبهشت
ساعت : 21:30
ماشین سازی
پدیده
 
 
1
:
2


بازی پیش رو
ساعت :
- روز
: - ساعت
:- دقیقه
:- ثانیه
نظرسنجی
به نظر شما نتایج و عملکرد تیم فوتبال ماشین سازی تبریز طی فصل هجدهم لیگ برتر در چه حدی بود؟
خوب20 (33%)
متوسط23 (38%)
ضعیف18 (30%)
اولین پیروزی شاگردان عباس آقایی در لیگ دسته اول امیدهای کشور 1394-10-06 | 11:43

تیم فوتبال امید گسترش فولاد تبریز در هفته چهارم لیگ دسته اول به برتری رسید.

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی گسترش فولاد تبریز، از سری مسابقات هفته چهارم لیگ دسته اول فوتبال امیدهای کشور امروز – یکشنبه 6دی–گسترش فولاد تبریز از ساعت 12 ، در زمین فوتبال شیخ محمد خیابانی (مشعل) رو در روی تیم بعثت کرمانشاه قرار گرفت.
امیدهای گسترش فولاد تبریز در این دیدار ، ارایه گر بازی زیبا و تماشاگر پسندی بودند و بر همین اساس در دقایق 17 توسط سپهر نسترن و دقیقه ۹۰ شاهرخ کدخدایی به گل برتری دست یافتند و یک گل نیز دریافت کردند تا این دیدار با نتیجه دو -یک به سود آبی پوشان تبریز خاتمه یابد.
شاهین محمودی، مهدی بامداد، سعید صادقی، علی علیزاده ، محمد سراجی ، حسین ناصری، سیامک عذاری، شاهرخ کدخدایی، توحید قنبری، سپهر نسترن و سعید اکبری ترکیب امیدهای گسترش فولاد در این دیدار را تشکیل می دادند.
لازم به یادآوری ست، مسابقات لیگ دسته اول فوتبال امید های کشور در سه گروه ( دو گروه هشت تیمی و یک گروه هفت تیمی) برگزار می شود و در پایان دور مقدماتی این رقابت های، تیم های آخر هر گروه به لیگ مناطق سقوط می کنند و دو تیم اول هر گروه به مرحله نهایی صعود خواهند کرد. همچنین از بین شش تیم صعود کرده به دور نهایی پس از برگزاری مسابقات مجتمع و دوره ای، دو تیم به لیگ برتر فوتبال امیدهای کشور صعود می کند.
شایان ذکر است، گروه بندی رقابتها لیگ دسته اول فوتبال امید باشگاه های کشور به صورت زیر است:
گروه اول : بعثت کرمانشاه، داروسازی و تاک ساری، پلیکان ارومیه، شهرداری تبریز، گسترش فولاد تبریز، شهرداری مهاباد، آراد بهمن آمل، شهرداری اردبیل
گروه دوم: برق شیراز، فولاد یزد، ذوب آهن اصفهان، گل گهر سیرجان، بهمن اهواز، گهر زاگرس درود، توحید بوشهر
گروه سوم: گیتی پسند اصفهان، خونه به خونه بابل، نساجی مازندران، ابتکار بجنورد، پرسپولیس قائمشهر، کاسپین قزوین، شهرداری نوشهر، پتوی لاله اصفهان
تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز با هدایت عباس آقایی و کمک علیرضا مرادی و جعفر شاد افروز و سرپرستی محمدرضا پارسای خطیبی در این مسابقات حضور خواهد داشت.

عملیات
کلوب
ارسال نظر