جدول امتیازات
رتبه تیم بازی امتیاز
1 سپاهان 6 14
2 تراکتور 6 14
3 شهر خودرو 6 13
4 فولاد 7 12
5 صنعت نفت آبادان 7 12
6 پرسپولیس 7 12
7 نساجی مازندران 6 9
8 نفت‌ مسجدسلیمان 6 8
9 سایپا 6 7
10 پارس جنوبی جم 7 7
11 ماشین‌سازی‌تبریز 7 7
12 استقلال 6 6
13 پیکان 7 5
14 ذوب آهن 6 4
15 گل گهرسیرجان 6 3
16 شاهین شهرداری‌بوشهر 6 1
مشاهده کامل جدول
تبلیغات
بازی گذشته
استادیوم بنیان دیزل
یکشنبه 28 مهر 98
ساعت : ساعت 16
ماشین سازی
فولاد
 
 
2
:
3


بازی پیش رو
استادیوم بنیان دیزل
جمعه 3 آبان
ساعت : ساعت 16
ماشین سازی
نفت مسجد سلیمان
- روز
: - ساعت
:- دقیقه
:- ثانیه
نظرسنجی
پیش بینی نتیجه بازی ماشین سازی تبریز - نفت مسجد سلیمان
برد ماشین‌سازی20 (87%)
تساوی2 (9%)
برد نفت مسجد سلیمان1 (4%)
سمندر: امروز تاوان تعامل یکطرفه را دادیم 1394-10-06 | 11:34

مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد تبریز، شکست مقابل سایپا را هزینه تعامل یکطرفه با تیم همشهری قلمداد کرد

غلامرضا سمندر با ابراز ناراحتی از باخت در هفته شانزدهم لیگ برتر مقابل سایپا ، اظهار داشت: به هر حال هر راه یکطرفه ای ، مخاطرات خاص خودش را دارد و ما امروز تاوان گذشت برای موفقیت تیم همشهری را دادیم.
سمندر با تاکید بر اینکه تغییر در ساختار تیمی گسترش فولاد در هفته اخیر باعث بهم ریختن تاکتیک تیمی شده است، افزود: عدم موفقیت تیم ما در وضعیت موجود ، طبیعی است و ما امروز هزینه تعامل یکطرفه مان با تیم همشهری را دادیم.
غلامرضا سمندر با اشاره به روند رو به رشد تاکتیکی تیم گسترش فولاد در فصل جاری لیگ برتر، اظهار داشت: هماهنگی بوجود آمده در بین بازیکنان مان، عامل کسب توفیق دربسیاری از بازی ها بود که با جدایی بازیکن اصلی در حساس ترین نقطه و بدترین زمان، تمرکز و هماهنگی تیمی مان دچار مشکل کرده است.
سمندر با بیان اینکه، فوتبال حرفه ای، نیازمند تفکر و رفتار حرفه ای است، اضافه کرد: تعامل و همکاری بین تیم ها، امری ارزشمند است ولی برطرف کردن مشکل یک مجموعه با متحمل کردن مشکلات عدیده برای مجموعه ای دیگر، نمی تواند حرفه ای و حتی اخلاقی باشد.
مدیرعامل تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز با تاکید بر محرز بودن تاثیر منفی نقل و انتقالات صورت گرفته در بازی مقابل سایپا گفت: هماهنگی بازیکن، سخت افزاری نیست که بتوان با جایگزینی، کارکرد مدنظر را بدست آورد، بلکه این امر مستلزم گذشت زمان و انجام تمرینات برنامه ریزی شده است.
غلامرضا سمندر راهکار برون رفت از این وضعیت را صرف هزینه های بیشتر دانست و افزود: به هر حال باید بار دیگر برنامه ریزی لازم را براساس ابزارهای موجود انجام دهیم و منتظر گذر زمان و تلاش برای دستیابی برای شرایط مناسب باشیم.

منبع:فارس

عملیات
کلوب
ارسال نظر