برگزاری جشن سال نو میلادی برای بازیکنان خارجی گسترش فولاد تبریز

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی گسترش فولاد تبریز، در آستانه سال نو میلادی، مدیریت باشگاه طی مراسمی باشکوه، برای بازیکنان خارجی تیم، جشنی را در محل هتل اقامت بازیکنان برگزار نمود.
حاج حمید حسن زاده، جمشید خطیبی ( رئیس هیئت مدیره و قائم مقام باشگاه)، اعضای کادر فنی و بازیکنان تیم و جمعی از کارکنان باشگاه در این مراسم حضور داشتند و سال نو میلادی را به مگنو باتیستا، لئوناردو پیمنتا و گئورگی گیورگیف که به همراه همسر و دخترش در این مراسم حاضر بودند، تبریک گفتند.
در ابتدای این مراسم، حسن آذرنیا، سرپرست تیم فوتبال گسترش فولاد ضمن خوشامدگویی به حاضرین و تبریک سال نو میلادی به پیروان دین حضرت مسیح، سالی پر از بهروزی را برای آنان آرزومند شد و تلاش برای پیروزی در بازی فردا را بهترین عیدی از طرف بازیکنان خارجی به اعضای باشگاه قلمداد کرد.
لندرودی، مشاور فرهنگی باشگاه گسترش فولاد نیز طی سخنانی به موضوع صلح و دوستی در دین حضرت مسیح اشاره کرد و تمامی آموزه های آن حضرت را جزو اشترکات تمامی ادیان الهی عنوان داشت.
لندرودی، نیکی و راستگویی را جزو مهمترین سفارشات دین مسحیت بیان کرد و افزود: قدم برداشتن این راه رضایت الهی در پی دارد و سعادت انسان را سبب می شود.
مرتضی اسدی، کاپیتان تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز در ادامه این مراسم به نمایندگی از بازیکنان تیم، ضمن تبریک سال نو به مگنو، پیمنتا و خانواده گئورگیف، موفقیت در تمامی مراحل زندگی را برای انان آرزومند شد.
فراز کمالوند، سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد نیز با قدردانی از تلاش های شاگردان خارجی خود، سعادتمندی و بهروزی را برای آنان آرزو کرد.
در انتهای این مراسم، گئورگی گیورگیف، مگنو باتیستا و لئوناردو پیمنتا طی صحبت هایی کوتاه، ضمن ابراز خوشحالی از برگزاری این مراسم، از مدیریت و دست اندرکاران باشگاه، کادر فنی و بازیکنان تیم به جهت حضور در این مراسم تشکر کردند.
از حاشیه های جالب توجه این مراسم، دعوت به نثار صلوات بر محمد و آل محمد از طرف لئوناردو پیمنتا بود که تحسین حاضرین را به همراه داشت.
گفتنی ست، غلامرضا سمندر، مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد تبریز که بدلیل مشغله کاری در آخرین لحظات،موفق به حضور در این مراسم نشده بود، طی پیامی ، سال نو میلادی را به بازیکنان خارجی تیم تبریک گفت و هدایایی از طرف ایشان به این بازیکنان اهدا گردید.

نظرات

  • متاسفانه نظری یافت نشد!

نظری بنویسید!