پزشک تیم فوتبال ماشین سازی خبر داد ترخیص سید محمد علوی از بیمارستان

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی ماشین سازی تبریز، سید محمد علوی مدیر تیم ماشین سازی تبریز در جریان دیدار تراکتور – ماشین راهی بیمارستان شده بود که همین موضوع نگرانی را در بین فوتبال دوستان تبریزی به همراه داشت که خوشبختانه حال عمومی پیشکسوت ماشین سازی خوب است و از بیمارستان مرخص شد.

دکتر عباس زاده پزشک تیم ماشین سازی در این خصوص گفت: بعد از اتفاق تلخ رخ داده در جریان دیدار روز گذشته و حضور به موقع اورژانس باعث شد تا بتوانیم وضعیت آقای علوی با تمهیدات پزشکی متعادل کنیم که جا دارد از خدمات و امکانات اورژانس حاضر در محل بازی تشکر و قدردانی کنیم.

پزشک ماشین سازی ادامه داد: دیشب آقای علوی به بیمارستان شهید مدنی انتقال داده شد و با اقدامات پزشکی به موقع احتمال وقوع هر خطری را رفع کردیم و بعد از آزمایشات لازم و 10 ساعت تحت نظر بودن شرایط عمومی ایشان به حالت عادی تثبیت شد و پزشکان متخصص نیز دستور به ترخیص ایشان دادند و هیچ جای نگرانی نیست و امیدواریم هر چه زودتر آقای علوی به تمرینات برگردند.

روابط عمومی باشگاه ماشین سازی از تمامی هواداران، پیشکسوتان و اصحاب رسانه که طی ساعات اخیر پیگیر حال آقای علوی بودند، کمال تشکر و قدردانی را دارد.

نظرات

  • متاسفانه نظری یافت نشد!

نظری بنویسید!