عبداللهی:دربی تبریز سخت و جدی است

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی ماشین سازی ، حمید عبداللهی عصر امروز جمعه قبل از دیدار تراکتور مقابل ماشین سازی در چارچوب هفته بیست‌ونهم لیگ برتر در نشست خبری گفت: بازی سختی برابر تراکتور داریم و دربی تبریز سخت است.

وی با اشاره به اینکه امیدوارم بازیکنان ماشین نکات گفته شده را فردا در میدان پیاده کنند، افزود: دو تیم تبریزی لیگ برتر کیفیت بالایی دارند.

وی با تاکید بر اینکه سه کاپیتان تیم ملی در تیم تراکتور حضور دارند، افزود: آنها از سطح توانایی بالایی برخوردار هستند و این کار ما را سخت می‌کند.

عبداللهی در خصوص مصدومان و محرومان تیمش نیز گفت: شاهین توکلی را به دلیل محرومیت و شاهین ثاقبی را به دلیل محرومیت نداریم. چند مصدوم دیگر نیز داریم که تلاش می‌کنیم به بازی برسانیم.

وی همچنین در ادامه به دلایل گل خوردن تیمش در دقایق پایانی اشاره داشت و ابراز کرد: ماشین‌سازی در دوران شیوع ویروس کرونا خوب تمرین نکرد و این به میزان آمادگی بازیکنان لطمه زد و باعث می‌شود تیم در دقایق پایانی گل دریافت کند.

مربی تیم فوتبال ماشین سازی گل زدن تابع توانایی بازیکنان و نبوغ مهاجمان است، افزود: ارائه بازی زیبا و ایجاد موقعیت گل بر عهده مربیان است. برای اینکه شما یک گلزن بسازید و یا سطح آن ارتقا دهید نیاز به زمان دارید.

نظرات

  • متاسفانه نظری یافت نشد!

نظری بنویسید!