اسدی: گسترش فولاد در فصل جدید باعث افتخار فوتبال تبریز می شود

کاپیتان تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز حمایت هواداران را تضمین کننده موفقیت در فصل جاری عنوان کرد
به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی گسترش فولاد مرتضی اسدی، عملکرد باشگاه در فصل نقل و انتقالات را مناسب ارزیابی کرد و گفت : به نظرم شرایط گسترش فولاد در نقل و انتقالات قابل قبول بود. کادر فنی با احتساب نقاط ضعفی که در تیم احساس می کردند ، توانسبتند نفرات شایسته ای را جذب کنند .
کاپیتان آبی پوشان تبریز در ادامه افزود: یک یا دو گزینه هم باقی مانده است که در چند روز آینده با جذب آن ها ، تیم کامل تری را شاهد خواهیم بود. همانگونه که بازیکنان خوبی در فصل نقل و انتقالات جذب کردیم در صدد هستیم که نتایج بسیار خوبی برای گسترش فولاد رقم بزنیم . به همراه کادر فنی تلاش خواهیم کرد که در جایگاه بهتری نسبت به فصل گذشته قرار بگیریم.
مدافع گسترش فولاد حضور فوتبالدوستان استان را امتیازی مناسبی برای حمایت از گسترش فولاد دانست و اظهار داشت: هواداران فوتبال استان همیشه منت بر سرما گذاشته اند و نعمت ما هستند انشالله بتوانیم نماینده خوبی برای طرفدارانی باشیم که در سرما و گرما به ورزشگاه می آیند و همچنین امیدوارم امسال پرشور تر از گذشته از ما حمایت کنند و بدون شک در کنار آن ها تمام تلاش مان را انجام می دهیم تا با نتایج مان باعث افتخار فوتبال تبریز شویم.
اسدی در مورد هدف گذاری این فصل باشگاه در رقابت های لیگ برتر خاطر نشان ساخت : روند مان در ادوار حضور گسترش فولاد در لیگ برتر خوب بوده است . به خصوص در فصل گذشته می توانستیم رتبه بهتری را کسب کنیم ولی رده نهم در فصل گذشته هم بد نبود . انشالله در جمع پنج تیم بالای جدول خواهیم بود. مطمئن باشید با این نفرات جذب شده و صحبت های کادر فنی با بازیکنان تلاش خودمان را انجام می دهیم تا به هدفمان در این فصل برسیم.
مدافع گسترش فولاد در پایان از مدیریت باشگاه به خاطر شرایط مناسب اردوی ترکیه تشکر کرد و ابراز داشت : از مدیریت باشگاه ، آقایان سمندر و زنوزی تشکر می کنیم که این اردو را مهیا کردند و شرایط ایده آلی را برای تیم بوجود آورده اند. در آرامش بازی های تدارکاتی برگزار می کنیم .
اردو و بازی های دوستانه کمک بسیاری به ما خواهد کرد و نفرات جذب شده بیشتر با اعضای تیم هماهنگ می شوند تا با گذشت زمان روند رو به رشدی داشته باشیم.

نظرات

  • متاسفانه نظری یافت نشد!

نظری بنویسید!