عبدالهی : در روزی که می توانستیم برنده بازی باشیم با بد شانسی نتیجه را واگذار کردیم.

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی ماشین سازی،حمیدعبداللهی در نشست خبری پس از شکست مقابل گل گهر سیرجان اظهار داشت: یک بازی سخت داشتیم. می دانستیم گل گهر بازی مستقیم انجام می دهد و به دنبال استفاده از فضای پشت دفاع و گرفتن ضربات ایستگاهی است. کل برنامه آن ها این بود.

وی ادامه داد: تمام نکات را تمرین و به بچه ها گوشزد کردیم ولی متاسفانه از نتیجه راضی نیستم ولی از نوع بازی و انرژی که بازیکنان با خودشان به زمین بردند و موقعیت هایی که ایجاد کردند راضی هستم. این هم یک نوع فوتبال است. باید این بازی را با اختلاف می بردیم، متاسفانه دو بر یک باختیم.

عبداللهی در مورد شرایط ماشین سازی عنوان کرد: به غیر از 10دقیقه اول، بچه های ما در کل بازی تمرکز لازم را داشتند. بافت فوتبال ما امروز بی نظیر بود. در نیمه دوم هرکاری که لازم بود با حریف کردیم. یه غیر ازدو ضربه ایستگاهی که یکی از آن ها گل شد، بقیه زمان بازی توپ دست ما بود. روزهایی توپ وارد گل نمی شود. 

مربی سبزپوشان در مورد داوری مسابقه اظهار داشت: ما روی صحنه پنالتی بحث داریم. قبل از بازی هم گفتم نگران هستم. صفایی می توانست یک پنالتی برای ما بگیرد و اگر اشتباه نکنم یک توپ هم از خط دروازه آن ها در نیمه دوم رد شد.

وی افزود: بازیکنان ما می دانند کجای کار هستند. از آن ها خیلی ممنون هستم. واقعا با قلبی بزرگ و تمام وجود کار کردند. یاد می گیرند هرروز برای بهتر شدن و بالاتر رفتن تمرین کنند.

نظرات

  • متاسفانه نظری یافت نشد!

نظری بنویسید!