حمید عبداللهی مربی ماشین سازی:به دنبال کسب رتبه تک رقمی هستیم

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی ماشین سازی ، حمید عبداللهی در کنفرانس خبری پیش از بازی با برابر گل گهر سیرجان گفت: فردا با تیم گل گهر سیرجانی بازی داریم که از لحاظ مدیریتی، اقتصادی و فنی جزو 3 تیم اول کشور است و تنها تیمی در ایران است که با 3 سرمربی در حال فعالیت است که آقای مجید جلالی، پیروز قربانی و سرآسیایی هستند و این نشان می دهد که تیم گل گهر یک اتاق فکر بزرگ دارند و جایگاه واقعی این تیم در جدول این مکان نیست.
وی گفت: ما می دانیم با تیم بزرگی بازی داریم و بازیکنانی خوبی را برای این بازی داریم. در مورد بازیکنان تیم ماشین سازی باید بگویم نفرات باهوش، با استعداد و با همتی داریم که فردا نهایت تلاش خود را خواهند کرد تا با نتیجه خوبی زمین مسابقه را ترک کنیم و به رتبه تک رقمی صعود کنیم.
مربی ماشین سازی گفت: هفته پیش کمی اذیت شدیم و هیچ کس کار بزرگ بازیکنان ماشین سازی در اصفهان را ندید و همه از فضای آلوده ای که ایجاد شده بود سعی کردند اشکالات داوری را ببیند و متاسفانه کار بزرگ بازیکنان ماشین سازی دیده نشد.
وی گفت: بازیکن مصدوم برای بازی فردا نداریم، اما 2 بازیکن خوب تیم به نام های اسلامی خواه و عزیز معبودی را به همراه نداریم.
حمید عبداللهی در مورد عملکرد داور در دیدار مقابل ذوب آهن گفت: اگر از اهل فن داوری کسی بازی را به صورت کامل ببنید متوجه خواهد شد که داور این بازی شجاع و با جسارت بود، اما مثل تمام داوران، اشتباهاتی در قضاوت این بازی وجود داشت که بیشتر از سوی کمک داور بازی بود و در این باره به دنبال مقصر نیستیم.
وی افزود: اگر مشکلی هم از سوی داور بوده که از لحاظ ما در بسیاری از صحنه های بازی تصمیم های شجاعانه و درستی گرفته بود.

نظرات

  • متاسفانه نظری یافت نشد!

نظری بنویسید!