آذرنیا:از حیثیت مان دفاع می کنیم

حسن آذرنیا در واکنش به اظهارنظرها و انتشار مطالب کذب درخصوص بازی مقابل ذوب آهن، بیان داشت: علیه تمامی افراد و رسانه‌هایی که با اظهارنظرهای خلاف واقع و انتشار مطالب کذب برد تیم‌مان مقابل ذوب آهن را زیر سوال برده‌اند، شکایت کرده و از حیثیت‌مان دفاع می‌کنیم.

مدیرعامل باشگاه ماشین سازی با اشاره به بازی دور رفت، خاظرنشان کرد: ما در نیم فصل اول نیز با نتیجه دو-یک ذوب‌آهن را در تبریز شکست داده بودیم و تکرار این نتیجه در بازی برگشت چندان خارج از قاعده نیست و علاوه بر این تیم ذوب اهن تا دو هفته پیش در جدول پایین‌تر از ما بود و ما همواره شرایط بهتری نسبت به آنان داشته‌ایم.

وی با بیان اینکه اساسا" گل دومی که ذوب‌آهن مدعی به ثمر رساندن آن است، اشتباه داوری بود، یادآور شد: در آن صحنه که از روی ارسال از نقطه کرنر اتفاق افتاد، قبل از آن توپ به اوت رفته بود و اعلام کرنر برای ذوب‌آهن اشتباه بود.

آذرنیا در ادامه اضافه کرد: نمی‌دانم آقایان با چه استدلالی و بر پایه چه اصولی اظهارنظر می‌کنند. چرا وقتی اشتباهات داوری علیه ما است، در جواب اعتراض‌مان می‌گویند که این اشتباهات جزیی از فوتبال است ولی حالا برای برخی تیم‌ها بدون آنکه ناظر داوری یا نماینده فدراسیون گزارشی ارایه دهد، شبانه قرار جلسه می‌گذارند؟ مثلا در همین بازی روز گذشته که گل تیم سپاهان به تراکتور آفساید بود، چرا جلسه نگذاشتند؟

حسن آذرنیا با تاکید بر اینکه نباید زحمات بازیکنان و کادرفنی ما با اظهارنظرهای نسجیده زیر سوال برود، عنوان کرد: فوتبال تبریز از بابت اشتباهات داوری، داغ زیادی دیده و ایجاد شائبه علیه ما محکوم به فناست.

نظرات

  • متاسفانه نظری یافت نشد!

نظری بنویسید!