ماشین سازی نصف و نیمه استارت زد

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی ماشین سازی تبریز، بعد از بلاتکلیفی‌های موجود در برگزاری لیگ برتر و دوری بازیکنان از تمرینات گروهی، اعضای این تیم پس از غربالگری افراد مبتلا به کرونا، تمرینات گروهی را آغاز کردند.

تمرین ماشین سازی در غیاب نفراتی که قبلا آزمایشات مثبت داشته‌اند، آغاز شد و با نتایج منفی برخی از این نفرات، آنها نیز از فردا به جمع ماشین سازان اضافه خواهند شد و در مقابل اضافه شدن نفرات منفی، دو مورد مثبتی امروز نیز وارد قرنطینه شده بعد از بهبودی کامل در تمرینات گروهی شرکت خواهند کرد.

در طول هفته گذشته اعضای این تیم در گروه‌های 6 و 7 نفره نیز نظر کادر فنی تمرینات آمادگی خود را پشت سر گذاشتند و از امروز برنامه های هماهنگی و تاکتیکی در دستور کار کادر فنی قرار گرفته است که در همین راستا، امروز چهارشنبه تیم ماشین سازی تبریز میزبان تیم نود ارومیه بود که این دیدار با نتیجه دو-یک به سود نود به پایان رسید.


گفتنی است، این بازی بنا به صلاحدید کادر فنی صرفاً جهت قرار گرفتن بازیکنان در شرایط مسابقه و حفظ آمادگی انجام شده و طی روزهای آتی نیز دیدارهای تدارکاتی انجام خواهد شد، با این حال باشگاه ماشین سازی درخصوص حضور در مسابقات لیگ‌برتر همچنان بر مواضع قبلی تاکید دارد.

نظرات

  • متاسفانه نظری یافت نشد!

نظری بنویسید!