محمدرضا زنوزی مطلق: برگزاری لیگ با همفکری ممکن می شود نه تهدید

به گزارش روابط‌عمومی باشگاه فرهنگی، ورزشی ماشین سازی ، "محمدرضا زنوزی مطلق" در گفت‌وگو با برنامه گل طلایی رادیو جوان، با بیان اینکه شرکت‌های اسپانسری و سایت‌های قمار از برگزاری بازی‌ها سود می‌برند، اظهار کرد: آقای سعید مدنی، مدیرمسئول محترم کیهان‌ورزشی مسائل مهمی را در برنامه شما بیان کرد. کانال‌ها و یکسری از سایت‌های ورزشی، تعدادی از سایت‌های شرط‌بندی را تبلیغ می‌کنند. صد درصد با صحبت‌‌های آقای مدنی موافق هستم.

وی در خصوص اینکه پای یکسری از فوتبالی‌ها هم به شرط‌بندی باز شده است، گفت: قطعاً این طور است. یکی از این افراد در تبریز بوده و در فوتبال هم فعال است. او از برگزاری مسابقات حمایت می‌کند و پرونده‌ی قمار نیز در دادگاه دارد.

زنوزی در پاسخ به این سؤال که به نظرتان هزینه اضافی در قرارداد مارک ویلموتس در کجا صرف می‌شود، توضیح داد: انجمن دوستی ایران-هلند در فوتبال ما چه کاره است؟ همه می‌دانند که به چه کسانی وصل هستند. من قبلاً هم گفته‌ام که فرزندان مسئولان ورزش کشور در فوتبال چه کاره هستند؟ ۸۰ میلیون نفر از جیبشان هزینه می‌کنند و یکسری افراد نان آن را می‌خورند و سرانجام فوتبال هم که همین است.

وی با بیان اینکه مسئول بازاریابی و بخش اقتصادی فدراسیون فوتبال به خودش اجازه‌ی صحبت در خصوص تمامی مسائل را می‌دهد، تأکید کرد: خواهشاً این آقا در مورد مسائل اقتصادی همان سازمانی که در رأس آن قرار گرفته است، صحبت کند تا مشخص شود برای بحث اقتصادی سازمان لیگ چه کار کرده است؟ ۸۰ میلیارد تومان با تبلیغات دور زمین قرارداد بسته‌اند، من از طرف چهار باشگاه خصوصی اعلام می‌کنم که آماده‌ایم قراردادی به ارزش ۸۵ میلیارد تومان با سازمان لیگ برای تبلیغات دور زمین منعقد کنیم.

زنوزی با اشاره به مصاحبه کفاشیان در خصوص بازی معروف تراکتور و نفت تهران، توضیح داد: من نمی‌دانم چرا آقای کفاشیان این حرف را زده است. دو دوره رئیس فدراسیون بوده و به نفع تیم‌های تبریزی هیچ حرکتی نکرده بود. صرفاً گفته بودند که داور بازی را مدیریت کند، ولی این حرف آقای درودگر سنگین بود، اگر هم سفارش کرده بودند، دوزاری ایشان کج بوده و برعکس عمل کرده است. شاید آقای کفاشیان برای آن طرف سفارش کرده بود. مسئولان باشگاه ما پیگیر موضوع هستند و فکر کنم شکایت هم کرده‌اند.

مهندس زنوزی در ادامه صحبت های خود در خصوص طومار امضا شده توسط هفت باشگاه گفت: اول این را بگویم که مدیران باشگاه ها هیچ ارتباطی با امضای این طومار نداشتند و از طرف حراست فدراسیون با یکی از مربیان این تیم ها تماس گرفته شده است و به آنها گفته اند که چرا این طومار را امضا کرده‌اید و حرف من این است که با تهدید نمی شود فوتبال بازی کرد و برگزاری لیگ برتر ملزم به یک همفکری است تا برای آن تصمیم جمعی گرفته شود و با تهدید نفرات مخالف نمی‌توانند لیگ را برگزار کنند.

نظرات

  • متاسفانه نظری یافت نشد!

نظری بنویسید!