باغ‌آبادی: تیم‌های پایه ماشین‌سازی با قدرت در مسابقات حضور می‌یابند

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی ماشین سازی تبریز، غلامرضا باغ‌آبادی طی گفتگویی با سایت رسمی باشگاه ضمن آرزوی سلامتی برای عموم مردم کشورمان و قدردانی از زحمات کادر درمانی بیان داشت: امیدوارم بزودی جهان از این ویروس عاری شود و باردیگر آرامش و سلامتی بر همه سایه بیاندازد.

مدیر آکادمی فوتبال باشگاه ماشین سازی در ادامه با اشاره به عملکرد تیم‌های پایه در سال گذشته خاطر نشان کرد: علیرغم مشکلاتی که در زمینه آماده سازی پیش فصل وجود داشت، با ایجاد تغییرات ساختاری و هدفمند کردن برنامه‌ها، خوشبختانه سال موفقی را در تمامی رده تیم‌های پایه شاهد بودیم.

باغ آبادی با تاکید بر اینکه فعالیت آکادمی فوتبال مبتنی بر برنامه ریزی بلند مدت است، افزود: هدفگذاری ما در تیم‌ها بسترسازی برای کشف و پرورش استعداد های ناب فوتبالی استان است و صرفا به دنبال کسب نتیجه نیستیم و چشم اندازمان تکمیل فرآیند تربیت بازیکن از مدرسه فوتبال تا تیم بزرگسالان است.

مدیر آکادمی فوتبال باشگاه ماشین سازی با قدردانی از حمایت‌های مالک باشگاه از فعالیت تیم‌های پایه ابراز داشت: آقای زنوزی همواره نظر حرفه‌ای به مقوله تیم‌های پایه دارند و بر این اساس مدیریت باشگاه تمامی امکانات لازم را فراهم کرده است و انشالله نواقص موجود نیز به زودی برطرف خواهد شد.

باغ آبادی در پایان اظهاراتش عنوان کرد: بر خلاف برخی گمانه‌زنی و شایعات همانطور که مطرح شد برنامه ریزی ما برای تیم‌های پایه بلند مدت می باشد و انشالله امسال نیز با قدرت در تمامی رده ها وارد مسابقات خواهیم شد.

نظرات

  • متاسفانه نظری یافت نشد!

نظری بنویسید!