زنوزی: از عملکرد تیم راضی‌ام؛ همه باید از حیثیت فوتبال تبریز دفاع کنیم

 به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی ماشین سازی تبریز، مهندس محمدرضا زنوزی مطلق، ظهر امروز- چهارشنبه 21 اسفند - همزمان با شروع دور جدید تمرینات تیم فوتبال ماشین سازی، در محل تمرین تیم حضور یافت با اعضای کادرفنی و بازیکنان دیدار و گفتگو کرد.

مهندس زنوزی در این دیدار طی اظهاراتی با تشکر از تلاش‌های تمامی اعضای تیم به جهت انجام بازی‌های خوب در فصل جاری، بیان داشت: هر چند شاید نتایج ایده‌آل نبوده ولی بازی‌هایی که تیم ماشین سازی ارایه داده جزو بهترین‌های لیگ است و به همین منظور از تلاش و همتی که به کار گرفته‌اید تشکر و قدردانی می‌کنم.

مالک باشگاه ماشین سازی با بیان اینکه پتانسیل این تیم بسیار فراتر از جایگاهی هست که در حال حاضر در جدول لیگ برتر دارد افزود: همه ما جزو یک خانواده هستیم و حیثیت تک تک نفرات ، اعتبار و حیثیت کل خانواده است، به همین دلیل باید برای دفاع از حیثیت‌مان هر چه در توان داریم را به کار گیریم.

مهندس زنوزی با ابراز امیدواری نسبت به بهبود جایگاه جدولی تیم ماشین سازی در 9 بازی باقی مانده لیگ در فصل جاری، خاطرنشان کرد: من به همراه مدیریت باشگاه قاطعانه از ادامه کار کادرفنی حمایت می‌کنیم و از شما می‌خواهم که همچون گذشته با توان و انگیزه بالا و همچنین تمرکز بیشتر، بهترین عملکرد را در زمین داشته باشید تا انشالله در پایان فصل به اهداف تعیین شده دست یابیم.

گفتنی‌ست، حسن آذرنیا سرپرست باشگاه ماشین سازی نیز طی صحبت‌هایی با تشکر از حضور مهندس زنوزی در تمرین تیم، از حمایت‌های ایشان قدردانی کرد و خواستار تلاش و همت بیش از پیش بازیکنان در پاسخ به حمایت‌های مهندس زنوزی شد.

نظرات

  • متاسفانه نظری یافت نشد!

نظری بنویسید!