باغ‌آبادی: فوتبال بدون هواداران معنا ندارد

 به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی ماشین سازی تبریز، غلامرضا باغ‌آبادی در نشست خبری قبل از بازی مقابل نساجی مازندران با بیان اینکه نساجی تیم قابل احترام و ریشه‌داری است و هواداران زیادی دارد، بیان داشت: ما در نیم فصل دوم با 5 تیمی که بازی کردیم 3 تیم‌شان مربی عوض کرده‌اند و حریف فردایمان هم طی روزهای اخیر تغییراتی را در کادر فنی داشته است.
 مربی تیم فوتبال ماشین سازی با اشاره به آمادگی تیمش برای کسب سه امتیاز مقابل نساجی هستیم، افزود: متاسفانه در بازی فردا عزیز معبودی را به دلیل 4 کارته بودن در اختیار نداریم. بابک مرادی و شاهین توکلی هم مصدوم هستند که کادرپزشکی تلاش می‌کند این دو بازیکن را به بازی فردا برساند.
باغ‌آبادی  در پاسخ به این سوال که با وجود غیبت چند بازیکن در بازی فردا ماشین‌سازی مشکلی برای بازی مقابل نساجی ندارد؟ خاطرنشان کرد: کادرفنی در تلاش هست بازیکنان را به شرایط بازی برسانند ولی اگر این اتفاق هم نیفتد، بازیکنان جوان تلاش می‌کنند که بتوانند رضایت کادرفنی را جلب کنند و جواب اعتماد آنها را بدهند.
باغ‌آبادی همچنین در واکنش به شایعه اولتیماتوم باشگاه به کادرفنی ماشین‌سازی، بیان داشت: به ما اولتیماتومی داده نشده و هیچ نامه‌ای مبنی بر تأیید این موضوع دریافت نکردیم. مدیرعامل باشگاه در مصاحبه‌ای اعلام کرد که اولتیماتومی نداده است.
وی در خصوص  شیوع ویروس کرونا و برگزاری مسابقات فوتبال عنوان کرد: فوتبال بدون هودار معنا ندارد و از طرفی هم سلامتی بزرگترین نعمتی است که خداوند به ما عطا کرده و امیدوارم تصمیماتی گرفته شود که بعدا پشیمانی به وجود نیاورد، چون مربیان، بازیکنان و ... هم در این جامعه زندگی می‌کنند و در معرض این ویروس قرار دارند.  امیدوارم کمیت را فدای کیفیت نکنیم و هرگز فقط از لحاظ آماری کارمان را جلو ببریم. از مسئولان می‌خواهیم که دقت لازم را در این زمینه داشته باشند چون سلامتی مردم خیلی مهم است.
مربی تیم فوتبال ماشین‌سازی در پایان گفت: در این بازی میزبان هستیم اما هوادارن‌مان در این بازی نیستند و به نوعی اجحاف در حق تیم‌های میزبان صورت می‌گیرد

نظرات

  • متاسفانه نظری یافت نشد!

نظری بنویسید!