باغ‌آبادی: تغییرات در ترکیب تیم اجباری بود

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی ماشین سازی تبریز، غلامرضا باغ آبادی در نشست خبری بعد از بازی مقابل شاهین بوشهر با بیان اینکه بازی دو نیمه متفاوت داشت افزود: در نیمه اول شاهین انگیزه زیادی داشت و برای فرار از سقوط تلاش می‌کرد. یک مقدار بر اثر اشتباه‌های فردی بازیکنان گل‌های بچگانه خوردیم.
مربی تیم فوتبال ماشین سازی در ادامه اضافه کرد: نمی‌خواهم برد شاهین را کم ارزش جلوه بدهم اما در نیمه دوم ما بیش از 250 پاس دادیم و در نهایت فقط یک گل را جبران کردیم. فوتبال همین است. با این حال بازی زیبای بازیکنانمان در نیمه دوم انجام دادند و این شیوه بازی باید سرلوحه کارمان در ادامه باشد.
باغ آبادی در مورد داوری مسابقه، گفت: سازمان لیگ بخشنامه داده که در مورد داوری‌ها صحبت نکنیم. در نیمه اول به خاطر جورابهای حامد لک حساسیت بیش از حد به خرج دادند و اینکه جوراب سفید یا طوسی است نباید این همه حاشیه درست شود این در شان داوری نبود. این بازیکنان جوان هستند و باید مراعات حال آنها را بکنیم. ضمن اینکه در جلسه هماهنگی سرپرست تیم لباس‌ها را مشخص کرده است.
مربی ماشین سازی گفت: این بحث داوری می‌‌تواند تاثیرگذار باشد اما در تیم ما بخاطر محرومیت ثاقبی مجبور بودیم تغییراتی در تیم ایجاد کنیم. دنبال بهانه جویی نیستیم اما به خاطر بسته بودن پنجره نقل و انتقالات نه تنها بازیکنی جذب نکردیم دو بازیکن کلیدی مان را هم از دست دادیم و سایر تیم ها بازیکن جذب کردند.
وی با تمجید از عملکرد بازیکنان تیمش خاطرنشان کرد: در  نیمه دوم باغیرت بازی کردند و بازی زیبایی ارایه کردند. بعد از بازی شانزدهم نیم فصل شد و ما باید در برخی نقاط تیم را تقویت کنیم و برخی بازیکنان از تیم ما جدا شدند و پنجره نقل و انتقالاتی ما هم بسته بود. در بازی قبل 4 بر یک تمام می شد دیدید که 3 بر یک باختیم کارشناسان داوری هم تایید کردند اشتباه های داوری علیه تیم ما را در بازی قبل که در نهایت 2 بر 2 مساوی تمام شد. ما برای برد به میدان آمده بودیم.

نظرات

  • متاسفانه نظری یافت نشد!

نظری بنویسید!