باغ‌آبادی: بوشهری ‌ها در واقعه درگذشت رضا حسن زاده سنگ تمام گذاشتند؛ همواره قدردانشان هستیم

  به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی ماشین سازی، غلامرضا باغ ‌آبادی در نشست خبری قبل از بازی مقابل شاهین بوشهر اظهار داشت: از مردم خونگرم بوشهر که سال‌های قبل در مراسم درگذشت رضا حسن‌زاده بازیکن سابق فوتبال تبریز که در این مراسم وداع سنگ تمام گذاشتند، قدردانی می کنم.
مربی تیم فوتبال ماشین سازی در ادامه اظهاراتش با اشاره به بازی فردا بیان داشت: ما از منطقه سردسیر آذربایجان می‌آییم. هفته سختی داشتیم که به دلیل بارندگی برف، سختی‌های زیادی کشیدیم. از آنهایی که زمین را تمیز می‌کردند تا ما به خوبی تمرین کنیم، تشکر می‌کنم. در هوای منفی 17 درجه هم تمرین کردیم و یک روز فقط در سالن تمرین داشتیم.
وی در ادامه افزود: تمرینات خوبی را نسبت به شرایط بازی و شرایط جوی انجام دادیم و امیدوارم بتوانیم نتیجه بگیریم. درباره تیم شاهین بوشهر هم باید بگویم آنها در نقل و انتقالات شوکی به تیم وارد کردند که این شوک هم جواب داده و این تیم متحول شده است. بازیکنانی مانند اسماعیل شریفات، میثم دورقی، سجاد مشکل‌پور را گرفتند که با آنها تجربه کار کردن دارم. امیدوارم بازی تماشاگرپسندی را انجام دهیم و ما برای لحظه لحظه این بازی برنامه داریم و امیدوارم فردا مسابقه‌ای برگزار شود که مردم بوشهر از بازی لذت ببرند.
مربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز در خصوص اینکه در بازی قبلی نسبت به عملکرد داور معترض بوده، اما اعتراض او محترمانه بود، گفت: از صمیم قلب خیلی ناراحت بودم. در آن بازی که باید چهار بر یک تمام می‌شد، دیدید چه اتفاقی افتاد. ما هم خودمان چیزی نگفتیم و به کارشناسان واگذار کردیم. بازی که باید 4 بر یک می‌شد، با نتیجه 2 - 2 تمام شود. دلم سوخت و واقعاً هیچ جمله‌ای نمی‌توانستم بگویم که گلایه‌ای کنم.
باغ‌آبادی درباره محرومان تیمش گفت: شاهین ثاقبی را به دلیل چهار اخطاره بودن نداریم و محمد مسلمی‌پور هم مصدوم است. بقیه بازیکنان در آمادگی کامل به سر می‌برند و امیدوارم که مردم بوشهر از بازی فردا لذت ببرند.

دیدار تیم‌های فوتبال شاهین شهرداری بوشهر و ماشین سازی از ساعت ۱۶:۱۵ فردا - جمعه ۲۵ بهمن- در ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر برگزار می‌شود.

نظرات

  • متاسفانه نظری یافت نشد!

نظری بنویسید!