استعفایی از طرف خطیبی به باشگاه نرسیده است

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی ماشین سازی تبریز، هوشنگ نصیرزاده، در واکنش به مطرح شدن موضوع استعفای رسول خطیبی، سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی در رسانه‌ها و فضای مجازی، اظهار داشت: تا وقتی موضوع استعفا به صورت کتبی و شفاف به باشگاه نرسد، نمی‌توانیم موضعی نسبت به آن داشته باشیم.

مدیرعامل باشگاه ماشین سازی در ادامه تصریح کرد: هیات مدیره باشگاه مخالف رفتن آقای خطیبی است و درصورتی که استعفا به صورت کتبی به باشگاه ارائه شود، آن را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

نصیرزاده با بیان اینکه تلاش هیأت مدیره باشگاه بر حل مشکلات متمرکز است، افزود: به هر حال مشکلات مالی در اکثر باشگاه‌ها وجود دارد و ما به دنبال حل این مشکلات هستیم و انشالله به زودی اتفاقات خوبی در این زمینه شاهد خواهیم بود.

وی در پایان اظهاراتش ضمن رد موضوع انتخاب سرمربی جدید خاطرنشان کرد: مطرح شدن نام افراد صرفاً گمانه‌زنی رسانه‌ها است و همانطور که گفته شد تا قبل از ارائه استعفا کتبی و بررسی موضوع در هیأت مدیره، هیچ تصمیمی از طرف باشگاه اتخاذ نمی‌شود و از اصحاب رسانه و هواداران می‌خواهیم که به این قبیل گمانه‌زنی ها توجه نکنند و اخبار باشگاه را از مجاری موثق و رسمی باشگاه پیگیری کننند.

مدیر عامل باشگاه ماشین سازی همچنین از پرداخت 10 درصد دیگر به بازیکنان با شروع تمرینات خبر داد.

نظرات

  • متاسفانه نظری یافت نشد!

نظری بنویسید!