خطیبی و ماشین سازی در جمع برترین‌ها

 به نقل  از  باشگاه خبرنگاران جوان، تیم فوتبال ماشین سازی تبریز موفق شد در هفته شانزدهم لیگ برتر، استقلال را در ورزشگاه آزادی شکست دهد.

بهترین سرمربی: رسول خطیبی (ماشین سازی)

سرمربی جوان ماشین سازی که ثابت کرده حریف سرسختی برای تیم‌های مدعی لیگ محسوب می‌شود در روزی که همتای ایتالیایی اش را روی نیمکت استقلال نمی‌دید، از این فرصت نهایت بهره را برد و با استفاده از تدابیری کارساز، آبی پوشان پایتخت را از صدر پایین کشید.

رسول خطیبی که پیش از این پرسپولیس را در ورزشگاه آزادی متوقف کرده و همین ۲ هفته قبل برابر تراکتور به برد رسیده بود، سومین نتیجه خوب خود در این فصل را هم برابر استقلال بدون استرا ثبت کرد.

سرمربی ماشین سازی در هفته شانزدهم بهترین مربی شد.

 بهترین تیم: ماشین سازی

شاید برای هواداران استقلال مطرح شدن نام ماشین سازی به عنوان تیمی که نخستین و شاید آخرین دبل پیروزی مقابل آبی‌ها را در طول لیگ نوزدهم رقم می‌زند تا حدی غیر قابل باور بود، اما شاگردان رسول خطیبی از معدود فرصت‌های شان برابر صدرنشین بدون سرمربی، بهترین استفاده را کرده و در نهایت حریف قدرتمندشان را با نتیجه ۲ بر یک شکست دادند.

هرچند سبک بازی تیم کم ادعا و سخت کوش تبریزی سبب اعتراض هواداران استقلال شده بود، اما در نهایت شاگردان رسول خطیبی توانستند پس از ۱۱ بازی، سومین باخت فصل حریف قدرتمند خود را رقم بزنند. به همین دلیل ماشین سازی بهترین تیم هفته شانزدهم شد.

 

نظرات

  • متاسفانه نظری یافت نشد!

نظری بنویسید!