نصیرزاده : ما از بابت فحاشی به لک عذرخواهی می‌کنیم

مدیرعامل باشگاه ماشین سازی بعد از این بازی گفت:« با توجه به نتایج مطلوبی که به دست آوریم باید به این تیم نگاه ویژه ای کرد.»

او افزود:« ما بازیکنان شایسته‌ای داریم که با هم قسم شدن خودشان توانستند کار بزرگی را انجام بدهند. آن ها استقلال را هم رفت و هم برگشت شکست داده و توانستند از پرسپولیس در آزادی امتیاز بگیرند. اگر شش بازیکن اصلی به دلیل 4 کارته بودن برابر نفت آبادان داشتیم در آن بازی هم نتیجه مطلوب می گرفتیم.»

نصیرزاده درباره فضای امروز ورزشگاه آزادی گفت:« متاسفانه امروز ورزشگاه به صورت هارمونی و هماهنگ به خانواده دروازه بان ما فحاشی رکیک انجام می‌دادند که معمولا این فحاشی‌ها وقتی در شهرستان‌ها انجام شود جرایم سنگینی برایش منظور می‌شود. همچنین من از علت اخراج فردین عابدینی کاملا بی اطلاع هستم و علت آن را متوجه نشدم اما ما بازیکنی در اختیار داریم که هم میدان‌دار خوبی است هم سلطان زدن پنالتی است و امکان ندارد پنالتی‌اش را هدر بدهد و او کسی نیست جز احمد زنده روح.»

او اضافه کرد:« ما از محمد قادری بازیکن بندرعباسی خودمان که برای ما شبیه مهدی قائدی است استفاده می‌کنیم که در این بازی یک گل به ثمر رساند. تک تک بازیکنان این بازی چه آن‌هایی که در لیست بودند چه آن‌هایی که بعدا وارد شدند از جانشان مایه گذاشتند و این پیروزی را با چنگ و دندان به دست آوردند.»

مدیرعامل ماشین سازی در بخش دیگری از صحبت هایش گفت:« بابت اهانت هایی که به حامد لک شد از او عذرخواهی می کنم و امیدوار هستم در بازی های دیگر این مسایل تکرار نشود. » او در پایان گفت:« ما مربی بزرگی مثل رسول خطیبی و کادرفنی فوق العاده ای داریم که این برد را به آن ها هم تبریک می گویم.»

نظرات

  • متاسفانه نظری یافت نشد!

نظری بنویسید!