خطیبی: به بازیکنان جوان تیمم افتخار می‌کنم

 به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی ماشین سازی تبریز ، رسول خطیبی در نشست خبری بعد از مقابل صنعت نفت آبادان با تبریک به تیم صنعت نفت بابت گرفتن سه امتیاز، اظهار داشت: اعتقاد من این است که ما هم می‌توانستیم در این بازی امتیاز بگیریم. هر دو تیم در این بازی می‌توانستند برنده باشند.
سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی در ادامه افزود: داور هشت یا 9 مورد خطاهای ما را داور در نیمه اول و دوم نگرفت، خطاهایی که داور وسط می‌گرفت، ولی داور دوم با او صحبت می‌کرد و خطا را به نفع تیم حریف برمی‌گرداند. نمی‌توانم بگویم که عمدی بود یا نه. داور دیدار امروز یکی از داوران خوب ماست، ولی فکر کنم امروز تمرکز لازم را نداشت و اسیر جو بازی بود.
خطیبی در ادامه اظهاراتش خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه شش بازیکن‌مان را در اختیار نداشتیم، فکر می‌کنم تیمم خیلی خوب کار کرد و فوتبال زیبایی را به نمایش گذاشتیم، ولی در دقایقی طبیعی بود که صنعت نفت فشار بیاورد و در وقت‌های اضافه بازی تمرکزمان را از دست دادیم. در کل از شرایط تیم و بازیکنانم خیلی راضی هستم. با اینکه باختیم، ولی یکی از بهترین تیم‌های لیگ برتر ماشین‌سازی است. این بازی تمام شد و فکرمان را به بازی بعد معطوف می‌کنیم.
وی با اشاره به اعتراض کادر فنی تیم صنعت نفت آبادان به داور بازی، یادآور شد: متاسفانه آنان سعی داشتند با جو سازی روی تصمیمات داور تاثیر بگذارند در حالیکه اسیر پاس‌های کوتاه تیم ما بودند.
خطیبی در واکنش به طرح این موضوع که بازیکنان ماشین‌سازی وقت‌کشی می‌کردند و خودشان را به زمین می‌انداختند، گفت: دو بازیکن ما مصدوم شدند که بعد از آن تعویض شدند و اگر بازیکن دیگری بود که این کار را انجام داده است فیلم آن را بیاورید تا من پاسخ بدهم.

نظرات

  • متاسفانه نظری یافت نشد!

نظری بنویسید!