خطیبی: یقین دارم بازیکنان جوان جایگزین خوبی برای غایبان خواهند بود

 به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی ماشین سازی تبریز، رسول خطیبی در نشست خبری قبل از دیدار  مقابل صنعت نفت آبادان با بیان اینکه صنعت نفت همیشه صنعت نفت است، اظهار داشت: این تیم همیشه فوتبال برزیلی دارد با این تفاوت که امسال شرایط خیلی خوبی دارد و در چند هفته گذشته نتایج خیلی خوبی کسب کرده است.
سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی در ادامه اضافه کرد: نفت آبادان از مربی کاربلدی سود می‌برد. تیم ما هم خوب تمرین کرده و مانند صنعت نفت در چند هفته قبل نتایج خیلی خوبی کسب کرده و امیدوارم یک بازی زیبا و تماشاگرپسند را شاهد باشیم. ان‌اشالله بتوانیم فوتبالی که در چند هفته گذشته به نمایش گذاشتیم را تکرار کنیم و دست پر از زمین خارج شویم.
خطیبی با تاکید بر اینکه صنعت نفت همیشه به نحوی فوتبال بازی کرده که اهالی فوتبال از آن به نیکی یاد می‌کنند، خاطرنشان کرد: امسال هم نسبت به سال‌های گذشته شرایط بهتری دارد و فوتبال زیبایی ارائه می‌دهد. امیدوارم فوتبال آبادان همیشه زنده باشد. با پتانسیلی که در این شهر است فوتبالیست‌های خیلی بزرگی به فوتبال ایران معرفی شده‌اند و امیدوارم همین روند تداوم داشته باشد و همیشه شاهد بازیکنان بزرگ آبادانی در فوتبال ایران باشیم.
وی همچنین درباره محرومان و مصدومان تیمش، بیان داشت: سه بازیکن‌مان حامد لک، عزیز معبودی و شاهین توکلی به دلیل چهار کارته بودند محروم هستند. مسیح زاهدی، فرید کریمی و جفرسون سه بازیکنی هستند که به خاطر مصدومیت در اختیارمان نیستند اما خدا را شکر بچه ها خوب کار می‌کنند و قطعاً جایگزینان خوبی برای بازیکنان خواهند بود.
دیدار تیم‌های صنعت نفت آبادان و ماشین سازی تبریز از سری مسابقات هفته پانزدهم لیگ برتر فردا از ساعت ۱۶:۴۰ برگزار می‌شود.

نظرات

  • متاسفانه نظری یافت نشد!

نظری بنویسید!