جدول امتیازات
رتبه تیم بازی امتیاز
1 پرسپولیس 30 67
2 استقلال 30 53
3 فولاد 30 51
4 تراکتور 30 50
5 سپاهان 30 49
6 شهر خودرو 30 46
7 صنعت نفت آبادان 30 41
8 نفت‌ مسجدسلیمان 30 38
9 نساجی مازندران 30 38
10 گل گهرسیرجان 30 33
11 ماشین‌سازی‌تبریز 30 31
12 ذوب آهن 30 30
13 پیکان 30 29
14 سایپا 30 29
15 پارس جنوبی جم 30 27
16 شاهین شهرداری‌بوشهر 30 22
مشاهده کامل جدول
تبلیغات
بازی گذشته
استادیوم اختصاصی
پنجشنبه 30 مرداد 1399
ساعت : 20:45
ماشین سازی
صنعت نفت
 
 
1
:
0


بازی پیش رو
ساعت :
- روز
: - ساعت
:- دقیقه
:- ثانیه
نظرسنجی
پیش بینی نتیجه بازی نفت‌ مسجدسلیمان - ماشین‌سازی‌تبریز
برد ماشین سازی16 (84%)
تساوی2 (11%)
برد نفت مسجد سلیمان1 (5%)
نشست خبری بعد از بازی ماشین سازی- سایپا
خطیبی: به بازیکنانم افتخار می‌کنم 98-09-07|18:11

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی موفقیت تیمش را حاصل همدلی و انسجام تیمی دانست.

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی ماشین سازی تبریز, رسول خطیبی در نشست خبری بعد از بازی امروز مقابل سایپا با بیان اینکه در نیمه اول بازی  ضعیف‌ترین عملکردمان را در طول بازی‌های فصل جادی داشتیم، اظهار کرد: واقعیت این است که حتی می‌توانستیم در ۴۵ دقیقه اول گل هم بخوریم، چرا که سایپا چند موقعیت خیلی خوب داشت و می‌توانست برنده بازی در نیمه اول باشد.

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی در ادامه اضافه کرد: بازیکنانم قبول داشتند که در نیمه اول، ضعیف‌ترین بازی فصل خود را انجام دادند، اما با صحبت‌هایی که داشتیم و تغییراتی که در ترکیب انجام شد، بازیکنان در نیمه دوم عالی بازی کردند و آنچه را که از آنها می‌خواستیم، در زمین اجرا کردند. 

خطیبی افزود: چند موقعیت خوب در این نیمه ایجاد کردیم، به گل رسیدیم و سه امتیاز مسابقه را کسب کردیم. طبیعی بود که در دقایق آخر این دیدار، سایپا می‌خواست جبران کند و به ما فشار بیاورد.

وی با اشاره به عملکرد خوب بازیکنانش و شایستگی آنان برای حضور در تیم ملی، تاکید کرد: سرمربی و مربیان تیم ملی باید چند بازیکن ما را به تیم ملی دعوت کنند. به خصوص حامد لک که واقعاً حرفه‌ای کار می‌کند و تغییراتی را که درون خود ایجاد کرده، فقط یک بازیکن حرفه‌ای این کار را انجام می‌دهد. مربیان تیم ملی فقط بازیکنان تیم‌های بالای جدول را به تیم ملی دعوت نکنند. ما در میانه جدول حضور داشته و عملکرد خوبی داریم.

خطیبی در ادامه تمجیدهای خود از سنگربان ماشین‌سازان بیان کرد: لک می‌تواند به تیم ملی دعوت شود و با جان دل بازی می‌کند. احمدرضا زنده‌روح هم یکی از بازیکنان پُرتلاش و باتعصب ماست و از لحاظ فنی می‌تواند خیلی به ما کمک کند. و شرایط دعوت شدن به اردوی تیم ملی را دارد .چند بازیکن دیگر ما هم چنین شرایطی دارند. بازیکنی که ساعت هشت صبح بیدار می‌شود و تمرین می‌کند، یعنی به فکر آینده خود است و می‌خواهد پیشرفت کند. واقعاً از حامد لک تشکر می‌کنم که روند خوبی را پشت سر می‌گذارد و به ما کمک می‌کند.

رسول خطیبی با بیان اینکه جوانان باانگیزه تیمش کمک زیادی به ماشین‌سازی می‌کند، یادآور شد: چهار بازی است که روند رو به رشد خوبی را ادامه می‌دهیم و گلی نخورده‌ایم. ان‌شاءالله این روند را ادامه دهیم و بتوانیم با امتیازاتی که جمع می‌کنیم، به رده‌های بالای جدول برسیم. تا الان به هدفی که می‌خواستیم، رسیدیم.

خطیبی درخصوص تعویض اجباری مسیح زاهدی در نیمه اول نیز تصریح کرد: زاهدی از ابتدای فصل، در چند مسابقه با مصدومیت برای ما بازی کرد. او امروز هم با مصدومیت به میدان رفت، اما احساس درد شدیدی کرد و نمی‌توانست بازی کند. تاکتیک و ترکیب تیم با تعویض اجباری به‌هم می‌ریزد. زاهدی تلاش خود را کرد، اما خدا را شکر مشکل خاصی ندارد.

وی در پاسخ به این پرسش که چرا جفرسون در لیست 18 نفره ماشین‌سازی نبود، تصریح کرد: جفرسون این هفته در تمرینات، خیلی خوب کار کرد و جزو بازیکنان مدنظر ما برای این مسابقه بود، اما روز گذشته (چهارشنبه) دچار مصدومیتی جزئی شد. با پزشک تیم مشورت کردیم و صلاح بر این بود که جفرسون این هفته استراحت کند.

تیم فوتبال ماشین سازی در بازی هفته دوازدهم لیگ‌برتر موفق شد در تبریز تیم سایپا را با تک گل احمدرضا زنده‌روح از روی نقطه پنالتی شکست دهد.

عملیات
کلوب
ارسال نظر