خطیبی: خوشحالم که امروز شخصیت‌ تیمی‌مان کامل شد 

 به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی ماشین سازی تبریز ، رسول خطیبی در نشست خبری بعد از بازی امروز مقابل ذوب‌آهن اصفهان با عرض تسلیت و ابراز همدردی با خانواده جان‌باختگان و آسیب دیدگان زلزله شب گذشته شهرستان میانه، اظهار داشت: به هموطنان عزیزمان تسلیت می‌گویم امیدوارم خدا به آنها صبر بدهد.

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی درخصوص  بازی امروز بیان داشت: به دلیل زلزله‌ای که امروز رخ داد هم تیم ذوب‌آهن و هم تیم از استراحت شب قبل از بازی محروم شدیم و من نگران بودم که در بازی امروز بی‌خوابی و مصدومیت باعث شود کیفیت لازم را نداشته باشیم.

خطیبی در ادامه اضافه کرد: دو بازیکن آنها دچار مصدومیت شدند. در نیمه اول هم دو بازیکن ما مصدوم شدند که مجبور به تعویض آنها شدیم. با این حال ما بهتر از آنها کار کردیم و توانستیم به پیروزی برسیم.

 وی در ادامه با اشاره به حضور پر شور هواداران در بازی امروز خاطرنشان کرد: هواداران ما مثل همیشه امروز هم نشان دادند که فرهنگ بالایی دارند و باید از آنها سپاسگزاری کنیم؛ ما در دقیقه اول بازی گل خوردیم که آن را هم من گفته بودم تا بازیکنان بازی‌سازی را از عقب زمین شروع کنند اما با این حال تماشاگران حاضر در ورزشگاه از دقیقه یک تا پایان بازی از بازیکنان‌مان حمایت کردند که این موضوع باعث شد بازیکنان روحیه داشته و به بازی برگردند.

رسول خطیبی با بیان اینکه بعد از گل اول بازی بازیکنان ما حدود 15 دقیقه از نظر روحی و روانی دچار مشکل شدند و تمرکز آنها بهم خورد، یادآور شد: خوشبختانه در جریان بازی با صحبت‌هایی که انجام دادیم توپ و زمین را در اختیار گرفتیم و بازیکنان‌مان با برگشتن به جریان بازی روح بزرگشان را نشان دادند.

وی با اشاره به تغییراتی که در نیمه دوم انجام داد، عنوان کرد: با تغییراتی که در نیمه دوم انجام دادیم شرایط بهتر شد و موقعیت‌های بیشتری برای باز کردن دروازه حریف کسب کردیم و می‌توانستیم این بازی را با نتیجه چهار بر یک یا پنج بر یک به پایان برسانیم. اما همین که توانستیم به بازی برگردیم نشان از روح بزرگ بازیکنان‌مان دارد.

سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی با اشاره به جایگاه ذوب‌آهن در جدول افزود: ما در برابر تیمی بازی کردیم که در مقابل هفت، هشت میلیارد بودجه ما سی، چهل میلیارد بودجه داشتند. ذوب‌آهن تیمی قدرتمند و یکی از بهترین تیم‌هایی است که ما با آنها بازی کرده‌ایم. کاری به جایگاه این تیم در جدول نداریم. باید به خاطر صفا و صمیمیت و غیرتی که بچه‌هایمان داشتند از آنها تشکر کنم و افتخار می‌کنم که سرمربی این تیم هستم.

خطیبی در رابطه با عملکرد این تیم در هفته‌های اخیر گفت: امیدوارم روند خوبمان را ادامه دهیم. خوشحال هستم که ماشین‌سازی شخصیت خود را با برد پیدا کرده است. ما در هفته‌های گذشته خوب بازی می‌کردیم اما به برد نمی‌رسیدیم که در این هفته این مشکل هم رفع شد. ماشین‌سازی در سال گذشته در 30 بازی 4 برد کسب کرده بود اما ما امسال تا هفته دهم این عملکرد را داشته‌ایم، امیدوارم این بردها همراه با فوتبال خوب باشد. قبلاً هم گفتم ما از نظر فوتبالی جزو چهار، پنج تیم برتر لیگ هستیم که جا دارد از حمایت ارکان مختلف باشگاه و مسئولان قدردانی کنم.

وی در مورد اقداماتی که در تیمش انجام داده تا ماشین‌سازی علیرغم عقب افتادن از ذوب‌آهن بتواند بازی را با پیروزی پشت سر بگذارد، خاطرنشان کرد: ما در بازی‌هایی که قبلاً نتوانستیم شکست را جبران کنیم در خودمان این نقص را می‌دیدم و می‌گفتیم که باید تاکتیک‌های مختلفی برای بازی‌ها داشته باشیم به همین دلیل با کادر فنی در این رابطه صحبت کردیم و خدا را شکر می‌کنم که بچه‌ها کارهایی که خواستیم را انجام دادند و توانستیم به بازی برگردیم و به پیروزی برسیم. ما در این بازی دو تعویض به خاطر مصدومیت داشتیم که این موضوع کار را برای هر مربی مشکل می‌کند.

سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی در رابطه با عملکرد بازیکنان تعویضی خود گفت: بازیکنان تعویضی ما خوب بودند اما اتابک زارعی در همان اوایل بازی و به خاطر مصدومیت شاهین ثاقبی بدون گرم کردن وارد زمین شد که در ادامه به خاطر مشکل بدنی او را تعویض کردیم اما این بازیکن تا جایی که توانست برای موفقیت تیم تلاش کرد. فکر می‌کنم دیگر بازیکنان تعویضی ما هم عملکرد خوبی در این بازی داشتند.

دیدار تیم‌های ماشین‌سازی و ذوب آهن از سری مسابقات هفته دهم لیگ‌برتر با نتیجه دو-یک به سود شاگردان خطیبی خاتمه یافت.
ادواردو دوسانتوس در دقیقه ۸۵ و احمدرضا زنده‌روح (۹۲) گل‌های ماشین سازی در این بازی را به ثمر رساندند.

نظرات

  • متاسفانه نظری یافت نشد!

نظری بنویسید!