خطیبی: اولویت‌مان ارائه بازی زیبا و کسب سه‌امتیاز است

 به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی ماشین سازی تبریز، رسول خطیبی در نشست خبری قبل از بازی مقابل ذوب‌آهن اظهار با بیان اینکه ما برای بازی فردا آمادگی کامل را داریم و تمرینات خوبی را انجام داده‌ایم، اظهار داشت: از لحاظ روحی و روانی و هم از لحاظ فنی آماده بازی با ذوب‌آهن هستیم. 
سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی در ادامه افزدر: بازیکنان‌مان با تمام وجودشان تمرین کرده‌اند و ارائه یک بازی خیلی خوب در اولویت ما است که در کنار آن سه امتیاز بازی را کسب می‌کنیم.
وی با تاکید بر اینکه تیمش از لحاظ فوتبالی عملکرد خوبی داشته، خاطرنشان کرد: ما شرایط خوبی در جدول داریم و از عملکرد فنی تیم‌مان راضی هستیم. بازی‌هایی را هم که از دست دادیم از طرف ما نبوده و عوامل دیگری در آن دخالت داشتند. نمی‌خواهم قبل از بازی در مورد برخی مسائل صحبت کنم اما اگر آن اتفاقات نمی‌افتاد ما 15، 16 امتیاز داشتیم.
خطیبی در ادامه اضافه کرد: در بازی هفته گذشته هفت هشت بازیکن ما برای نخستین بار در ورزشگاه آزادی بازی کردند. ما نتایج خوبی کسب کرده‌ایم اما ایراداتی هم داریم که مربوط به کمبود بازیکن است و با جذب بازیکن در نقل و انتقالات نیم‌فصل این مشکلات را هم رفع خواهیم کرد.
وی در رابطه با اینکه برای کسب 3 امتیاز مقابل ذوب‌آهن به میدان می‌رود یا کسب یک امتیاز نیز می‌تواند برای او و تیمش رضایت‌بخش باشد، اظهار داشت: همه من را می‌شناسید و می‌دانید که چه در بازی‌های خانگی و چه در بازی‌های خارج از خانه به دنبال برد هستم ولی مساوی بهتر از شکست است به همین دلیل باید تلاش کنیم که در بازی فردا دروازه‌مان را هم حفظ کنیم؛ امیدوارم مثل بازی‌های قبلی عملکرد خوبی داشته و ضمن استفاده از موقعیت‌ها بتوانیم نتایج خوبی هم کسب کنیم.
خطیبی در ادامه اطهاراتش تاکید کرد: ما از نظر شکل تیمی و نوع بازی جزو 5 تیم برتر لیگ هستیم اما همانطور که گفتم نواقصی داریم و در خط حمله نیز باید بازیکنانی را جذب کنیم اما با توجه به داشته‌هایمان عملکرد خوبی داشته‌ایم که مشکلات موجود هم با جذب یکی دو بازیکن در نیم‌فصل رفع خواهد شد.
وی با اشاره به انسجام و همبستگی تیم ماشین سازی، ابراز داشت: تنها تیمی هستیم که چه در زمان برد و چه باخت حاشیه‌ نداشته‌ایم و این نشان می‌دهد در بین ارکان مختلف باشگاه صمیمیت وجود دارد و اهمیت ویژه‌ای برای این موضوع قائل هستیم. به بازیکنان هم گفته‌ام که صفا و صمیمیت 60،70 درصد موفقیت تیمی است و خدا را شکر می‌کنیم که این صفا و صمیمیت در تیم ما وجود دارد.
سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی با درخواست از تماشاگران فوتبال آذربایجان برای حضور در ورزشگاه خاطرنشان کرد: امیدوارم در بازی فردا تماشاگران و علاقه‌مندان به فوتبال تبریز و آذربایجان در ورزشگاه حضور داشته و از تیم ما حمایت کنند. بازی با ذوب‌آهن اهمیت ویژه‌ای برای ما دارد چون در جدول نزدیک به هم هستیم و می‌توانیم با حمایت تماشاگران سه امتیاز آن را کسب کنیم. امیدوارم با حمایت خیلی زیاد تماشاگران ضمن بازی خوب و تماشاگرپسند 3 امتیازمان را کسب کنیم.
خطیبی در مورد محرومان و مصدومان تیمش گفت: ما سامان نریمان‌جهان را به دلیل 4 کارته بودن و محرومیت در اختیار نداریم، فرید کریمی هم مصدوم است و نمی‌توانیم در بازی فردا از او استفاده کنیم. با این حال جای نگرانی وجود ندارد چون ما بازیکنان جایگزینی داریم که با تمام توان به دنبال کسب پیروزی و 3 امتیاز در بازی فردا هستند.
سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی در پایان با اشاره به حمایت تماشاگران تراکتور در او در دیدار با استقلال افزود: از همه مردم و هوادارانی که در ورزشگاه یادگار امام(ره) به من لطف کردند تشکر می‌کنم. از مسئولان استانی، شهردار و تمام مسئولانی که از من حمایت کردند قدردانی می‌کنم و امیدوارم به عنوان یکی از بچه‌های این خطه این محبت‌ها را جبران کنم. در واقع این حمایتها از ارزشها و کسانی بود که برای این کشور فداکاری کردند.
دیدار تیم‌های ماشین سازی و ذوب آهن اصفهان ساعت ۱۵ فردا - جمعه ۱۷ آبان- در استادیوم اختصاصی بنیان دیزل برگزار می شود.

نظرات

  • متاسفانه نظری یافت نشد!

نظری بنویسید!