"حامد لک" بهترین دروازه‌بان هفته نهم لیگ‌برتر شد

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی ماشین سازی تبریز، سایت ورزش سه، براساس نظرکارشناسان و مربیان، بازیکنان تیم منتخب هفته نهم لیگ برتر را انتخاب کرد که حامد لک، دروازه بان تیم فوتبال ماشین سازی در این ترکیب قرار گرفت.

 این سایت درخصوص حامد لک نوشته است:

دومین جدال در یک ماه برابر پرسپولیس و این بار در ورزشگاه آزادی فرصت خوبی بود تا حامد لک دوباره بتواند مقابل قرمزها بدرخشد که این کار را به بهترین شکل انجام داد؛ در روزی که پرسپولیس روی ضد حملات خطرناک ظاهر شد و دو بار توسط مهدی ترابی موقعیت ایجاد کرد، حامد لک هر دو توپ را دراختیار گرفت، اما تاکتیک اصلی قرمزها ارسال از جناحین بود که این تیم را درآستانه گلزنی نیز قرار داد ولی ضربات سر احمد نوراللهی، کنعانی‌زادگان، وحید امیری و ... را گلر باتجربه ماشین‌سازی به خوبی گرفت؛ لک با مهار ۶ شوت، ۵ خروج موفق، یک دفع توپ و ویژه‌تر از همه آنها تشخیص درست در زمان زدن پنالتی چیپ علی علیپور و مهار آن، پرسپولیس را در هفته‌ای که می‌توانست تا رده دوم بالا برود، ناکام گذاشت.

البته در این بین باید به بازی خوب سید حسین حسینی نیز درون دروازه استقلال اشاره کرد که با وجود دریافت دو گل برابر تراکتور، اما درخشش قابل توجهی داشت و اگر مهار توپ‌های او در لحظات پایانی هر دو نیمه نبود، شاید این برد پُر گل برای آبی‌ها به دست نمی‌آمد.

 

نظرات

  • متاسفانه نظری یافت نشد!

نظری بنویسید!