خطیبی: از کیفیت بازی تیم‌مان راضی هستم

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی ماشین سازی تبریز، رسول خطیبی در نشست خبری بعد از بازی مقابل نفت مسجد سلیمان با بیان اینکهفکر می‌کنم بچه‌ها کار بزرگی انجام دادند، اظهار داشت: تیمش که در بازی‌های اخیر خود باختی نداشت در این بازی، دروازه‌بان ما یک بار توپ را لمس کرد که آن هم در نیمه اول بود.

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز با تاکید بر اینکه از لحاظ فوتبالی یکی از تیم‌هایی هستیم که مقابل همه تیم‌ها برتری داشته‌ایم، افزود: تارتار دوست من است، اما برای مساوی به تبریز آمده بودند. خوشحالم این چنین تیم‌ها برای یک امتیاز مقابل ما می‌آیند. برای او آرزوی موفقیت می‌کنم.

خطیبی در ادامه خاطرنشان کرد: بازیکنان ما تلاش کردند، اما حریف، دفاعی بازی می‌کرد. یکی دو فرصت خوب به دست آوردیم که می‌توانستیم از آنها استفاده کنیم، اما دو تیم به یک امتیاز بسنده کردند. فوتبالی که ارائه کردیم، بالاتر و بهتر از نفت بود. زمانی که حریف فشرده بازی می‌کند، عمق را می‌بندد که ما این اتفاق را پیش‌بینی کرده بودیم. به همین خاطر، بازی را به کناره‌ها بردیم.

سرمربی ماشین‌سازی با اشاره دوباره به تمایل نفتی‌ها به کسب یک امتیاز بیان کرد: چند ارسال نصفه و نیمه روی دروازه حریف انجام دادیم، اما نفت در ادامه سیستم خود را تغییر داد و کناره‌ها را بست. این معلوم می‌کند که حریف برای گل نخوردن و کسب یک امتیاز آمده بود. بازیکنانی را به زمین فرستادیم که از شوتزنی آنها استفاده کنیم. یکی دو فرصت گلزنی در این موضوع به دست آوردیم که نتوانستیم از آنها استفاده کنیم.

 

رسول خطیبی با انتقاد از عدم توجه به کیفیت فوتبالی که ماشین سازی ارایه می‌دهد، یاداور شد: ناراحتم که در فوتبال ایران، فقط درباره برد و باخت صحبت می‌کنند. در شرایط بازی ممکن است هر اتفاقی بیفتد اما دروازه‌بان ما فقط یک بار توپ را لمس کرده بود و مالکیت، موقعیت‌های گلزنی و همه آمارها به نفع ماست. بازیکنان ما برابر فولاد، 590 پاس به هم دادند که یک‌سوم آنها در زمین حریف بود، اما هیچ‌کس به این‌ها نگاه نمی‌کند.

سرمربی ماشین‌سازی با ابراز رضایت از کیفیت بازی تیمش عنوان کرد: از لحاظ شکل فوتبالی، جزو 4-3 تیم برتر ایران هستیم. این تیم از سال گذشته تنها سه تا چهار بازیکنش را نگه داشت و من این تیم را برای سال‌های آینده بستم. همه بازیکنانم قراردادهای دو یا سه ساله دارند. با اضافه شدن چند بازیکن از جمله در خط حمله، ماشین‌سازی یکی از باکیفیت‌ترین تیم‌های لیگ خواهد بود. آخر فصل این موضوع را می‌بینید.

وی با بیان اینکه از اجرای تاکتیک بازیکنان در زمین مسابقه راضی است، گفت: آنها فوق‌العاده کار می‌کنند و اگر کارشناسان آمارها را استخراج کنند، از لحاظ کیفیت و آمار، جزو چهار تیم برتر لیگ هستیم. نواقصی در بردن داریم که باید آنها را برطرف کنیم و در این راستا برنامه‌ریزی کرده‌ایم.

تیم فوتبال ماشین سازی در هفته هشتم لیگ‌ برتر مقابل نفت مسجد سلیمان به تساوی بدون گل رضایت داد.

 

نظرات

  • متاسفانه نظری یافت نشد!

نظری بنویسید!