الهامی: به کم‌تجربگی بازیکنان‌مان باختیم

 به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی ماشین سازی تبریز، ساکت الهامی در نشست خبری بعد از بازی مقابل فولاد خوزستان با بیان اینکه بازی پرفشاری را پشت سر گذاشتیم، اظهار داشت: همانطور که روز گذشته هم گفتم که هر تیمی که از موقعیت‌هایش استفاده کند برنده بازی می‌شود و حریف در این زمینه موفق‌تر از ما بود.

مربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز با تاکید بر اینکه تیم فولاد به هدف خود در این بازی رسید باید به انان تبریک گفت، خاطرنشان کرد: ما در این بازی دنبال سه امتیاز بودیم و بازی را خوب شروع کردیم. ما به گل هم رسیدیم، ولی بعد از گل‌های‌مان خیلی زود گل مساوی و در نهایت گل سوم را دریافت کردیم. فکر می‌کنم در هفته‌های گذشته به اندازه تمام تیم‌هایی که مقابل فولاد موقعیت داشتند، ما در این بازی موقعیت گل ایجاد کردیم.

وی در ادامه اضافه کرد: تیمی که جوان است در جاهایی اشتباه می‌کند که خیلی از مواقع جبران آن سخت است. شاید اگر موقعیت‌هایی که ما داشتیم را فولاد داشت نتیجه خیلی بدتر از این می‌شد. ما باز هم با جوانان کار می‌کنیم تا تجربه لازم را کسب کنند. متأسفانه تیم ما یک مقدار جوان است. جوان انگیزه لازم را دارد، اما باید تمرکز و تجربه لازم را به آنها اضافه کنیم 

الهامی با ابراز امیدواری نسبت به بهبود شرایط تیم در بازی‌های آتی یادآور شد: فکر می‌کنم تیم ما روند روبه‌رشدی داشته است و در هفته‌های آتی عملکرد بهتری از بازیکنان ما شاهد خواهید بود. ما در این بازی سه امتیاز را خیلی آسان از دست دادیم و ناراحتی من از این است که می‌توانستیم سه امتیاز را کسب کنیم، اما در نهایت باختیم. دو بار از حریف پیش افتادیم، اما روی ضربات ایستگاهی گل خوردیم. غیبت بازیکنان مصدوم و محروم ما از جمله لک و بهزادی کریمی روی عملکردمان تأثیرگذار بود. قطعاً ما در ادامه مسابقات پیشرفت خواهیم کرد و شاهد عملکرد بهتر بازیکنان خواهیم بود.

 

ساکت الهامی با اشاره به اینکه بازیکنان فولاد در فاصله 25 متری از دروازه‌شان دفاع می‌کردند و برای عبور از آنها راهی جز استفاده از کناره‌های زمین نداشتیم، ابراز داشت: ما یا باید با شوت به دروازه فولاد می‌رسیدیم یا با ارسال، اما از هر دو راه به دروازه حریف راهی پیدا نکردیم. در این بازی جز شرمندگی چیزی برای ما نماند. نکونام براساس فلسفه خود تیمش را ساخته است و براساس تفکراتی که داشت در این بازی هم تیمش را وارد زمین کرد.

وی درباره عدم حضور خطیبی روی نیمکت در این بازی اظهار کرد: در شرایط بازی امروز حضور سرمربی کنار خط اهمیت زیادی داشت. اگر خطیبی کنار زمین بود شرایط بهتر می‌شد. اتفاقاتی که در بازی افتاد باعث شد جریان بازی از دست ما خارج شود و گل بخوریم. ای کاش فولاد گلی کلاسیک به ما می‌زد، اما ما متأسفانه به نوعی گل خوردیم که روی آن تمرین کرده بودیم. فولاد تیم خوبی است و به چیزی که می‌خواست رسید. این نوع فوتبالی است که نکونام برنامه‌ریزی می‌کند، فوتبال بدی هم نیست و به آنها هم تبریک می‌گویم.

شایان ذکر است، تیم فوتبال ماشین سازی در چارچوب مسابقات هفته هفتم لیگ برتر مقابل میهمان خود فولاد خوزستان با نتیجه سه-دو مغلوب شد‌.

نظرات

  • متاسفانه نظری یافت نشد!

نظری بنویسید!