محمدپور: بازیکنان مستعد بومی را گلچین کردیم

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی ماشین سازی تبریز، مهدی محمدپور با اشاره به شروع تمرینات این تیم از 20 تیر سال جاری، اظهار داشت: از 20 تیر تا 5مرداد تمرینات تست‌گیری برگزار کردیم و پس از آن به ترتیب با تیم‌های زیر 17 سال گسترش فوتبال تبریز، تراکتور و منتخب ورزشگاه شهید موسی‌پور بازی تدارکاتی انجام دادیم.

سرمربی تیم فوتبال زیر 17سال ماشین سازی با بیان اینکه پس از چهار جلسه تست‌گیری، در مجموع 35 بازیکن انتخاب شدند، افزود: حدود 400 نفر از تبریز و شهرستان‌های اطراف در تمرینات تست‌گیری شرکت کردند و با توجه به محدودیت در جذب نفرات، بازیکنان مستعدتر گلچین شدند.

وی با ابراز امیدواری نسبت به موفقیت تیمش در فصل پیش رو، خاطرنشان کرد: امیدوارم با تداوم حمایت و پشتیبانی مدیریت باشگاه و آکادمی، شاهد رشد و شکوفایی بازیکنان و در نهایت موفقیت تیم باشیم.

محمدپور در پایان اظهارات خود، هدف تیمش را صعود به لیگ کشور عنوان کرد و افزود: به توانایی بازیکنانم یقین دارم و با تمامی توان برای صعود از لیگ استان تلاش خواهیم کرد.

گفتنی است، مهدی محمدپور، متولد سال 64 در تبریز است و سابقه بازی در تیم‌های ملی جوانان و امید را در کارنامه خود دارد. محمدپور در 33سالگی به‌دلیل مصدومیت از فوتبال حرفه‌ای خداحافظی کرد و پس از آن در باشگاه‌های تراکتور( 82 تا88)، شهرداری تبریز( 88 تا 92 )، گسترش فولاد ( سال 93)، شهرداری اردبیل ( سال 94)، ماشین سازی (95)، جوانان شهرداری تبریز (96) و نوجوانان ماشین سازی(سال 97) سابقه مربیگری دارد.

یادآور می‌شود، تیم فوتبال زیر 17 سال ماشین سازی در مسابقات لیگ استان فصل 99-98 شرکت می‌کند.

نظرات

  • متاسفانه نظری یافت نشد!

نظری بنویسید!