برنامه ریزی مدرسه فوتبال گسترش فولاد تبریز برای جذب استعدادهای درخشان + گزارش تصویری تمرینات

به گزارش روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی گسترش فولاد تبریز، توجه به تیم های پایه و کشف و تربیت استعدادهای فوتبالی استان، از جمله هدفگذاری های کلان باشگاه گسترش فولاد تبریز برای تامین بازیکن در رده های مختلف سنی است.
مدرسه فوتبال آکادمی باشگاه گسترش فولاد تبریز که فعالیت خود را از سال 93 آغاز کرده، در طول سال اقدام به تست گیری و ثبت نام بازیکن نموده و کلاس های آموزشی و همچنین تمرین های منظم نیز زیر نظر مربیان با تجربه و با دانش شهر تبریز برگزار می کند.
مدیر مدرسه فوتبال گسترش فولاد تبریز با اشاره به طرح ریزی اجرای برنامه ویژه برای جذب و پرورش بازیکنان با استعداد در تابستان 95 ، اظهار داشت: با توجه به تجربه سال های گذشته و همچنین در راستای پیشبرد برنامه های راهبردی آکادمی باشگاه، امسال با استفاده از فرصت مناسب فصل تابستان، درصدد جذب بازیکنان با استعداد برای تیم های پایه گسترش فولاد تبریز هستیم.
افتخاری شرایط برگزاری کلاس های ترم جاری ( بهار 95) را مطلوب ارزیابی کرد و افزود: با توجه به حضور بازیکنان در کلاس های درسی خود و همچنین در آستانه فصل امتحانات مدارس، اغلب نفرات با محدودیت مواجه هستند ولی با این حال، روند برگزاری جلسات تمرینی مان قابل قبول است.
والدین یکی از بازیکنان مدرسه فوتبال گسترش فولاد تبریز برای همراهی و تماشای تمرین فرزند خود در سالن برگزاری جلسه تمرینی حضور داشت، انگیزه و هدف از ثبت نام در مدرسه فوتبال گسترش فولاد تبریز را وجود چشم انداز روشن بیان داشت و اضافه کرد: به هر حال مدارس فوتبال زیادی در سطح شهر تبریز وجود دارد ولی معیار انتخاب ما، وجود ساختار حرفه ای و حضور باشگاه گسترش فولاد در سطح اول فوتبال کشور است.
مربی مدرسه فوتبال گسترش فولاد تبریز نیز آشنا كردن بازيكنان با تاکتیک فردی و تیمی و همچنین ارتقای توان جسمی را هدف اولیه در آموزش و تربیت بازیکنان در سنین پایه عنوان کرد و ابراز داشت: با توجه به شرایط سنی و توان جسمی نفرات، به چالش كشيدن ذهن و آماده سازي و ارتقای سطح تكنيكي بازیکنان نیز در طی برگزاری جلسات مدنظر است.
گفتنی ست، جلسات تمرینی مدرسه فوتبال آکادمی باشگاه گسترش فولاد تبریز، روزهای دوشنبه و پنج شنبه در سالن چند منظوره شهید قدوسی ( خیابان رسالت تبریز) برگزار می شود و شرایط ثبت نام ترم تابستان نیز متعاقباً از طریق سایت رسمی باشگاه گسترش فولاد تبریز اعلام می شود.

نظرات

  • متاسفانه نظری یافت نشد!

نظری بنویسید!