جدول امتیازات
رتبه تیم بازی امتیاز
1 پرسپولیس 24 56
2 سپاهان 24 42
3 شهر خودرو 24 42
4 تراکتور 24 41
5 فولاد 22 39
6 استقلال 23 38
7 صنعت نفت آبادان 24 37
8 نفت‌ مسجدسلیمان 23 32
9 نساجی مازندران 23 27
10 ذوب آهن 24 25
11 ماشین‌سازی‌تبریز 24 24
12 سایپا 24 22
13 پارس جنوبی جم 23 21
14 پیکان 24 21
15 گل گهرسیرجان 24 19
16 شاهین شهرداری‌بوشهر 24 17
مشاهده کامل جدول
تبلیغات
بازی گذشته
استادیوم اختصاصی
جمعه 20 تير 1399
ساعت : 20:15
ماشین سازی
پرسپولیس
 
 
0
:
1


بازی پیش رو
استادیوم فولاد شهر
پنجشنبه 26 تير 1399
ساعت : 20:45
ذوب آهن
ماشین سازی
- روز
: - ساعت
:- دقیقه
:- ثانیه
نظرسنجی
پیش بینی نتیجه بازی نفت‌ مسجدسلیمان - ماشین‌سازی‌تبریز
برد ماشین سازی5 (71%)
تساوی1 (14%)
برد نفت مسجد سلیمان1 (14%)
ماشین‌سازی به حقش نرسید 98-02-28|10:29

تعدادی از بازیکنان تیم فوتبال ماشین سازی تبریز بعد از انجام آخرین بازی فصل هجدهم لیگ‌برتر طی اظهاراتی به نتیجه بازی مقابل پدیده واکنش نشان دادند.

 محسن یوسفی: لیاقت گرفتن یک امتیاز را داشتیم

بازی خوبی بود. هر دو تیم هم فوتبال خوبی بازی کردند. پدیده تمام تلاشش را کرد که آسیایی شود، ما هم تلاش زیادی داشتیم که بتوانیم بازی را به تساوی بکشانیم. لیاقت این را داشتیم که بازی را به تساوی بکشانیم، اما نشد. داوری در یکی دو صحنه مشکل‎دار بود. من صحنه‎ها را ندیدم، اما همه می‌گفتند که داور می‎توانست برای ماشین‎‏سازی پنالتی بگیرد. در فوتبال هزار و یک اتفاق رخ می‎دهد. مثلاً کسی فکر نمی‎کرد که ما این‎طور گل بخوریم یا دخسوس که در طول فصل آن عملکرد خوب را داشت، در گل دوم چنین اشتباه مرتکب شود. زیبایی فوتبال به همین است که قابل پیش‎بینی نیست.

 

 عزیز معبودی: داور در نتیجه بازی سازی – پدیده خیلی تاثیر داشت

بر خلاف اینکه پدیده در هفته‎های گذشته خیلی خوب بازی می‎کرد، اما مقابل ماشین‎سازی حرفی برای گفتن نداشت. ما از موقعیت‌‎های‎مان خوب استفاده نکردیم و گل خوردیم. آقای اکبریان (داور دیدار ماشین‎سازی – پدیده) در نتیجه بازی خیلی تاثیر داشت. اگر پنالتی را دقیق نخست برای ما می‎گرفت، روند بازی عوض می‎شد. در نیمه دوم هم یک پنالتی برای‌‎مان نگرفت. فکر می‌‎کنم داور می‎توانست بهتر از اینها قضاوت کند. در هر صورت به پدیده تبریک می‎گویم. پدیده تیم قابل احترامی است و امیدوارم در آسیا نماینده شایسته‎ای برای ایران باشند، اما ما دوست داشتیم تراکتورسازی سهمیه آسیا بگیرد. فکر می‎کنم آقای اکبریان اجازه نداد که ما برای تراکتورسازی بازی کنیم.

 

 فرید بهزادی: اسیر بدشانسی‎های لیگ شدیم

بازی خوبی بود. هر دو تیم هم خوب کار کردند و موقعیت‎هایی را برای گلزنی داشتند. ما کلاً خوب و روی زمین فوتبال بازی می‎‏کنیم. متاسفانه مقابل پدیده اسیر بدشانسی‎های لیگ شدیم و در نهایت هم بازی را واگذار کردیم. امیدوارم پدیده در لیگ قهرمانان آسیا نتایج خوبی کسب کند. درخصوص عملکردم مربیان باید درباره عملکرد ما صحبت بکنند. من همه تلاشم را کردم که برای تیمم تاثیرگذار باشم و کمک کنم، خدا را شکر که فصل را به سلامت به اتمام رساندیم.

 

 سعید مهری: داور مقابل پدیده ۲ پنالتی برای‎مان نگرفت

ما خیلی خوب بازی کردیم و چند موقعیت گلزنی داشتیم، اما توپ‎ها‌ی‎مان تبدیل به گل نشد. به پدیده هم تبریک می‎‏گویم. وی راجع‎به عملکرد محمدرضا اکبریان در قضاوت دیدار ماشین‌سازی – پدیده، گفت: راجع به داور نمی‎دانم چه بگویم. شاید این را اگر از بزرگ‎ترهای تیم بپرسید، بهتر باشد. او دو، سه پنالتی مشکوک را برای ما نگرفت. طبق چیزی که من دیدم، آن یک صحنه در نیمه اول و یک صحنه در نیمه دوم پنالتی بود که داور نگرفت. ماشین‎سازی فوتبال خوبی ارائه می‎کند، اما نتایج چندان خوبی نمی‎گیرد. من با ماشین‎سازی قرارداد دارم، اما هر تصمیمی که باشگاه بگیرد، تابع آن هستم.

 

  احمد زنده‎روح: پدیده ۲ موقعیت داشت و ۲ گل زد

پدیده موقعیت خیلی خاصی نداشت، آنها ۲ توپ به روی دروازه ما آوردند که هر دو توپ هم تبدیل به گل شد. درباره بازی چیز خاصی نمی‎توانم بگویم، چون همه دیدند که چه شد. پدیده موقعیت خیلی خاصی نداشت، آنها 2 توپ به روی دروازه ما آوردند که هر دو توپ هم تبدیل به گل شد.  در سوی مقابل هم ما آن همه فرصت داشتیم، اما گل نزدیم. نمی‎دانم امسال چه چیزی گریبان تیم ما را گرفته که این همه موقعیت پیدا می‎کنیم، اما نمی‎توانیم گلزنی کنیم. درباره داوری صحبت نکنم بهتر است. خودتان دیدید که حداقل 2 پنالتی برای ماشین‎سازی نگرفت.

 

  خرم‌الحسینی: استحقاق گرفتن یک امتیاز از پدیده را داشتیم

روند بازی طوری بود که ما استحقاق کسب یک امتیاز مقابل پدیده را داشتیم. بازی را همه دیدند. روند مسابقه طوری نبود که ما دفاعی بازی کنیم و پدیده جلو بکشد. بعد از گل پدیده هم آنها طوری عقب کشیدند که 11 نفره در زمین خودشان بودند. ماشین‎سازی مقابل پدیده استحقاق کسب یک امتیاز را داشت، اما به هر حال یک سری اشتباهات فردی در تیم ما بود. مثلاً اگر دخسوس (دروازه‎‏بان ماشین‎‏سازی) به آن شکل خروج نمی‎کرد، پدیده نمی‌‎توانست گل دوم را بزند. نظر نهایی با کادر فنی است، اما حس کردم که می‌توانستم به تیم کمک کنم. انتظار نداشتم که تعویض شوم، اما به هر حال صلاحدید آقای مهاجری بود که از زمین بیرون بیایم.

منبع: تسنیم

عملیات
کلوب
ارسال نظر