جدول امتیازات
رتبه تیم بازی امتیاز
1 پرسپولیس 24 56
2 سپاهان 24 42
3 شهر خودرو 24 42
4 تراکتور 24 41
5 فولاد 22 39
6 استقلال 23 38
7 صنعت نفت آبادان 24 37
8 نفت‌ مسجدسلیمان 23 32
9 نساجی مازندران 23 27
10 ذوب آهن 24 25
11 ماشین‌سازی‌تبریز 24 24
12 سایپا 24 22
13 پارس جنوبی جم 23 21
14 پیکان 24 21
15 گل گهرسیرجان 24 19
16 شاهین شهرداری‌بوشهر 24 17
مشاهده کامل جدول
تبلیغات
بازی گذشته
استادیوم اختصاصی
جمعه 20 تير 1399
ساعت : 20:15
ماشین سازی
پرسپولیس
 
 
0
:
1


بازی پیش رو
استادیوم فولاد شهر
پنجشنبه 26 تير 1399
ساعت : 20:45
ذوب آهن
ماشین سازی
- روز
: - ساعت
:- دقیقه
:- ثانیه
نظرسنجی
پیش بینی نتیجه بازی نفت‌ مسجدسلیمان - ماشین‌سازی‌تبریز
برد ماشین سازی5 (71%)
تساوی1 (14%)
برد نفت مسجد سلیمان1 (14%)
نشست خبری بعد از بازی ماشین سازی - پدیده
مهاجری: قاطعانه می گویم که هیچ کم‌کاری از طرف ما نبود 98-02-26|23:59

سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز  اشتباهات داوری را در نتایج فصل اخیر تیمش تاثیرگذار عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه ماشین سازی تبریز، محمدرضا مهاجری در نشست خبری بعد از بازی مقابل پدیده شهر خودرو با قدردانی از هواداران، بازیکنان و اعضای باشگاه از بابت تلاشی که طی فصل اخیر  داشتند، افزود: شاید انتظار آن بود که بهتر از اینها باشیم، اما نشد.

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز در ادامه اظهار داشت: قاطعانه می گویم که هیچ کم‌کاری از طرف ما نبود و تمام تلاش‌مان کردیم. ولی به هرحال یکسری از عوامل باعث شد که نتیجه لازم را کسب نکنیم.

وی اضافه کرد: همواره سعی می‌کنم واقع بین باشم، اما چرا طی یک فصل یک بار هم  اشتباه داوری به نفع ما رقم نخورد؟! وقتی می‌گویند فوتبال جوانمردانه بازی کنید، بستر فوتبال جوانمردانه در کشور ما مهیا نیست. چگونه می‌شود در بازی ما مقابل استقلال داوری اشتباه می‌کند، در بازی ما با پرسپولیس و پدیده هم داور به ضرر ما اشتباه می‌کند!

وی ادامه داد: طی فصل اخیر یکسری بودند که با توجه به بازی‌های سختی که ما داشتیم می‌خواستند انگیزه بازیکنان ما را کم کنند. یک طوری هم موفق شدند، اما خللی در وجود بازیکنان ما ایجاد نشد.

مهاجری با تاکید بر اینکه اشتباهات داوری در نتایج ماشین سازی تأثیر‌گذار بود، عنوان کرد: فکر می‌کنم فدراسیون باید طرح جدیدی داشته باشد. با این شرایط ادامه کار سخت است. هوادارانی که امروز در ورزشگاه حضور داشتند، خویشتندار بودند و این متانت تماشاگران جای تشکر دارد. اینجاست که آدم فکر می‌کند قدری قوی‌تر باید کار کند تا حقی از کسی ضایع نشود.

مهاجری با بیان اینکه در تیم پدیده سه سال مربیگری کرده ام و آنها امروز مقابل ما جانانه بازی کردند خاطرنشان کرد: ما با تمام وجود‌مان بازی کردیم تا حق به حق‌دار برسد. تیم ما که تیم متوسطی است، چقدر پتانسیل دارد؟ در دقیقه 15 نتیجه مساوی بدون گل بود و روی محسن یوسفی خطا شد که داور اعلام نکرد. بعد از آن هم گل خوردیم و بعد به بازی برگشتیم. آنها بعد از گل دوم‌شان به نوعی بازی را مدیریت کردند و تمام شد.

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی در ادامه اظهاراتش یادآور شد: می‌توانم بگویم که بازیکنانم تمام توان‌شان را گذاشتند و بضاعت‌شان همین بود. از کسانی که دوست داشتند شرایط تیم بهتر شود، عذرخواهی می‌کنم. خیلی سخت است در تیمی که هفت هشت روز قبل از مسابقات ماندنش مسجل شده است، کار کرد، اما با این حال در مسابقات با تمام وجود بازی کردیم.

رضا مهاجری در پایان بیان داشت: تیم مان امروز خوب بازی کرد، اما نتوانستیم به پیروزی برسیم. خستگی فصل با این شرایط در تن ما می‌ماند. در رختکن بازیکنان ما نای حرف زدن هم نداشتند، چون با تمام وجودشان برای تیم شهرشان مردانه باشد. من نمی‌توانم از برخی چیزها بگذرم که خستگی را در ساق پای بازیکنان ما نگه داشت.

 

عملیات
کلوب
ارسال نظر